• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Aktualności 17 Sierpnia 2019

Gmina Bieruń otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Remont hali sportowej przy ul. Szarych Szeregów w Bieruniu” w ramach tegorocznej edycji Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska. 

 

 

 

 

W ramach zadania wykonany zostanie remont kompleksu szatniowego oraz korytarza. Prace te będą stanowiły kontynuację prac remontowych zakończonych w I kwartale tego roku, które obejmowały remont dachu hali sportowej, remont salki fitness i jednej szatni oraz zakup czterech profesjonalnych bieżni mechanicznych. Na to zadanie wówczas także pozyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska.

 

Warto wspomnieć, iż to nie jedyne środki z tego Ministerstwa, które Gmina Bieruń pozyskała w ostatnim okresie. Obecnie realizujemy przy udziale wsparcia finansowego z Ministerstwa Sportu i Turystyki jeszcze dwa zadania:

 

  • Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w ramach poprawy infrastruktury w Bieruniu - DOWIEDZ SIE WIĘCEJ.
  • Budowa ścianki wspinaczkowej w ramach remontu i nadbudowy budynku hali sportowej  i świetlicy środowiskowej przy ul. Homera w Bieruniu - DOWIEDZ SIE WIĘCEJ.

 

 

 

Zdjęcia z wcześniejszego etapu prac remontowych, obejmującego modernizację sanitariatów w jednej części obiektu, remont dachu i odświeżenie wnętrz hali :

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry