Strona główna/Aktualności/Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Aktualności 6 Sierpnia 2019
 

Gmina Bieruń otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Remont hali sportowej przy ul. Szarych Szeregów        w Bieruniu” w ramach tegorocznej edycji Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska. 

 

 

 

W ramach zadania wykonany zostanie remont kompleksu szatniowego oraz korytarza. Prace te będą stanowiły kontynuację prac remontowych zakończonych w I kwartale tego roku, które obejmowały remont dachu hali sportowej, remont salki fitness i jednej szatni oraz zakup czterech profesjonalnych bieżni mechanicznych. Na to zadanie wówczas także pozyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska.

 

Warto wspomnieć, iż to nie jedyne środki z tego Ministerstwa, które Gmina Bieruń pozyskała w ostatnim okresie. Obecnie realizujemy przy udziale wsparcia finansowego z Ministerstwa Sportu i Turystyki jeszcze dwa zadania:

 

  • "Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w ramach poprawy infrastruktury w Bieruniu",

 

  • "Budowa ścianki wspinaczkowej w ramach remontu i nadbudowy budynku hali sportowej  i świetlicy środowiskowej przy             ul. Homera w Bieruniu”.

 

 

Podobne wiadomości:

do góry