• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/ZOBACZ FILM! Zielony Budżet Miasta Bierunia - edycja III

ZOBACZ FILM! Zielony Budżet Miasta Bierunia - edycja III

Aktualności 24 Lutego 2023

W dniach 1-31 marca 2023 roku składać można propozycje projektów do Zielonego Budżetu Miasta Bierunia. Serdecznie zachęcamy Mieszkańców do włączenia się w proces decyzyjny związany ze świadomym i przemyślanym zazielenianiem miasta. Szczegóły na stronie internetowej www.zielonybierun.budzet-obywatelski.org.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego naszą zieloną inicjatywę i wyjaśniającego na czym konkretnie ona polega!

 

                                                                   

 

Przypomnijmy: Zielony Budżet Miasta Bierunia to inicjatywa, która w naszym mieście realizowana jest już po raz trzeci. Jej celem jest stworzenie atrakcyjnych dla mieszkańców terenów zielonych oraz włączenie mieszkańców w proces decyzyjny związany ze świadomym i przemyślanym zazielenianiem miasta.

 

Zielony Budżet jest formą konsultacji społecznych mającą na celu zdiagnozowanie potrzeb mieszkańców w zakresie szeroko pojętej ekologii, ochrony środowiska i estetyki najbliższego otoczenia, a następnie realizację zadań publicznych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hYe3pCpl_TE

 

Więcej na temat Zielonego Budżetu Miasta Bierunia znajdziecie pod linkiem:

 

Zachęcamy do korzystania z platformy internetowej dedykowanej Zielonemu Budżetowi Miasta Bierunia. Na stronie zielonybierun.budzet-obywatelski.org znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszej zielonej inicjatywy - harmonogram, regulamin, potrzebne pliki do pobrania, bieżące aktualności. 1 marca uruchomiona zostanie również możliwośc składania projektów online - jest to bowiem nowoczesna platforma interaktywna.

 

ZBMB

 

Łapcie trochę inspiracji na nową edycję Zielonego Budżetu Miasta Bierunia!

 

Podobne wiadomości:

do góry