• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Wrzutnie książek trafiły do bieruńskich bibliotek!

Wrzutnie książek trafiły do bieruńskich bibliotek!

Aktualności 20 Kwietnia 2022

Do obu bieruńskich bibliotek trafiły wrzutnie książek. To doskonała wiadomość dla fanów literatury! Dzięki wrzutniom, użytkownicy bibliotek mogą zwracać wypożyczone książki 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Podkreślmy, że wrzutnie książek to projekt zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

 

wrzutnia

 
 
Pierwszy z projektów wybranych w ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia został zrealizowany. Przy obydwu siedzibach Miejska Biblioteka Publiczna nr 1 i nr 2 w Bieruniu stanęły wrzutnie książek. Teraz można zwracać wypożyczone zbiory nawet poza godzinami pracy bibliotek!
Jak korzystać z wrzutni?
To bardzo proste:
Książki odkładamy do szuflady opisanej “Tu zwróć książki”. Stamtąd miękko lądują one w specjalnym pojemniku, z którego następnie odbierają je pracownicy biblioteki i zaznaczają w systemie bibliotecznym zwrot książki.
Uwaga! Do wrzutni nie zwracamy książek “przeterminowanych” . Jeżeli termin zwrotu został przekroczony i rozpoczęło się naliczanie kary, trzeba książkę zwrócić osobiście w godzinach pracy bibliotek.

Dowiedzcie się więcej na temat projektów - KLIKNIJCIE TUTAJ!

 
Wrzutnie znajdują się:
  • przy Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 1 (ul. Chemików 45)
  • przy Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 2 (ul. Jagiełły 1)

 

 

Podobne wiadomości:

do góry