• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Ukazał się drugi numer magazynu "W METROPOLII"

Ukazał się drugi numer magazynu "W METROPOLII"

Aktualności 31 Grudnia 2020

Bezpieczeństwo transportu zbiorowego, nasze codzienne wybory mobilnościowe, dbałość o czyste powietrze oraz przepis na Metropolię przyjazną pokoleniom - takie tematy znalazły się w drugim numerze magazynu „W Metropolii”, kwydawanym przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Zapraszamy do lektury!

Grudniowo - styczniowy numer "W Metropolii" ukazał się jako insert w wydaniach dwóch dzienników regionalnych - Dziennika Zachodniego i Gazety Wyborczej. Ponadto dostępny jest w różnych punktach wszystkich miast i Gmin Metropolii. Celem publikacji jest dotarcie z przekazem na temat działań Metropolii, jej wizji rozwoju i  zamierzeń, do szerszej grupy mieszkańców, niż ta, która znajduje się w kręgu odbiorców informacji przekazywanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Gdzie w Bieruniu dostać można magazyn "W METROPOLII"?

  • w Urzędzie Miejskim
  • w głównej siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
  • w głównej siedzibie Straży Miejskiej
  • w Centrum Inicjatyw Gospodarczych
  • w Starostwie Powiatowym

 

 

Na stronie internetowej Górnośląsko Zagłębiowskiej Metropolii czytamy:

W grudniowo-styczniowym numerze naszego magazynu piszemy, jakie działania wdraża Zarząd Transportu Metropolitalnego, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim podróżnym w czasie pandemii. Przeczytacie także o tym, co determinuje nasze codzienne podróże i w jaki sposób możemy poprawiać naszą mobilność.

Tematem numeru jest problematyka niskiej emisji i sposoby jej zwalczania. Co robi Metropolia, aby mieszkańcy mogli oddychać czystym powietrzem? Co sami możemy zrobić, aby ograniczyć smog?

Poznacie również przepis na Metropolię przyjazną pokoleniom. Dowiecie się, jakie projekty realizujemy zarówno z myślą o młodzieży, jak i o seniorach.

 

Pierwszy numer dostępny jest TUTAJ.

Podobne wiadomości:

do góry