• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/UWAGA! Urząd Miejski jest nieczynny!

UWAGA! Urząd Miejski jest nieczynny!

Aktualności 15 Marca 2020

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju oraz decyzją o czasowym zamknięciu szkół i innych placówek oświatowych i wychowawczych, mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców, a także odpowiedzialność za pracowników Urzędu wprowadzone zostaną kolejne zmiany w działalności Urzędu Miejskiego w Bieruniu.

 

UWAGA! Urząd Miejski w Bieruniu, podobnie jak Urzędy w sąsiednich Gminach, jest zamknięty dla Interesantów  aż do odwołania!

 

Wszelkie sprawy urzędowy załatwiać będzie można:

przez telefon - +48 32 708 09 10

przez e-mail - urzad@um.bierun.pl

przez ePUAP - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Dokonywanie płatności zalecane jest przez wykonywanie przelewów elektronicznych.

 

 

W sytuacjach losowych, bądź w sprawach wymagających podjęcia niezwłocznych działań administracyjnych, Interesanci przyjmowani będą we wskazanym miejscu i czasie. Należy umówić się telefonicznie, w celu załatwienia konkretnej sprawy.

 

Decyzja podjęta przez Burmistrza Miasta Bierunia jest zgoda z ogólnopolskimi działaniami, opartymi na odpowiedzialnym i adekwatnym do skali ryzyka podejściu. Może wydawać się radykalna, ale jest niezbędna dla zdrowia i bezpieczeństwa Mieszkańców Bierunia.

 

Numer telefonu do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu:

+48 32 708 09 10

 

 Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Wydziałów, Referatów i Biur dostępny jest

POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Konto bankowe: 

ING S.A.

46 1050 1399 1000 0090 3049 8563

 

Konto na opłatę za śmieci:

 44 1050 1399 1000 0090 3058 4735 

 

Wpłat z tytułu podatków/opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe wskazane w decyzjach podatkowych/zawiadomieniach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Powyższe numery kont posłużyć mogą tym z Państwa, którzy nie dokonywali do tej pory przelewów bankowych i nie znają numeru swojego indywidualnego konta.

 

 

Przypominamy, że Mieszkańcy mają także do dyspozycji e-Urząd - platformę oferującą elektroniczne usługi - DOSTĘPNĄ POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Podobne wiadomości:

do góry
top_baner