• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/UWAGA! "Senior+" nieczynny do odwołania! Zapoznaj się też innymi informacjami

UWAGA! "Senior+" nieczynny do odwołania! Zapoznaj się też innymi informacjami

Aktualności 20 Października 2020

Działalność Dziennego Domu SENIOR+ w Bieruniu zostaje zawieszona do odwołania. Ma to związek z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w całym kraju i troską o dobro Seniorów, którzy są grupą społeczną najbardziej narażoną na ciężki przebieg ewentualnej choroby.

 

Poleceniem Wojewody Śląskiego, od dzisiaj, tj. 20 października, czasowo zawieszona zostać musi działalność w dziennych domach i klubach seniora, środowiskowych domach samopomocy i warsztatach terapii zajęciowej na terenie całego województwa śląskiego. W związku z powyższym Dzienny Dom Senior + działający przy ulicy Chemików 139 od dzisiaj aż do odwołania będzie nieczynny.

Jednocześnie prosimy wszystkich Mieszkańców o otoczenie Seniorów szczególną troską i opieką. Przypominamy również, że od kilku dni Seniorzy mają swoje godziny na robienie zakupów - od 10:00 - 12:00 sklepy czynne są tylko dla osób powyżej 60 roku życia.

 

 

Czytaj również:

 

Z uwagi na wzrost zagrożenia emidemicznego, podjęte zostały również szczególne środki ostrożności w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Bieruniu.

Przypomnijmy, że Interesanci Urzędu Miejskiego w Bieruniu obsługiwani są tylko i wyłącznie w Kancelarii Ogólnej mieszczącej się na parterze Urzędu. Zalecamy, aby wcześniej umawiać się z właściwym dla sprawy urzędnikiem, dzieki czemu obsługa przebiegać będzie znacznie sprawniej.

Numer telefonu do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu:

+48 32 708 09 10

 

 Wykaz numerów telefonów do poszczególnych Wydziałów, Referatów i Biur dostępny jest

POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Właściwy dla sprawy urzędnik w umówionym terminie lub na wcześniejsze wezwanie zejdzie na parter i obsłuży Interesanta w holu urzędu - w przygotowanym do tego celu bezpiecznym miejscu (wyposażonym w pleksi). Dokładamy wszelkich starań, by Petenci mogli czuć się w Urzędzie bezpieczni.

Zachęcamy jednak, aby sprawy urzędowe - w miarę możliwości - omawiać i załatwiać telefonicznie bądź mailowo (urzad@um.bierun.pl). Przypominamy, że mieszkańcy mają także do dyspozycji e-Urząd - platformę oferującą elektroniczne usługi - DOSTĘPNĄ POD TYM LINKIEM - KLIKNIJ TUTAJ ozaz ePUAP - DOSTĘPNY POD TYM LINKIEM.

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry