• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Raport o stanie miasta - ZOBACZ!

Raport o stanie miasta - ZOBACZ!

Aktualności 1 Czerwca 2021

27 maja 2021 roku, na Sesji Rady Miejskiej w Bieruniu Burmistrz Krystian Grzesica przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Raport ten jest źródłem wiedzy o Bieruniu, o zadaniach realizowanych każdego dnia przez pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych miasta, a także o wykonanych inwestycjach i podejmowanych - we wszystkich obszarach działalności miasta - przedsięwzięciach. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem, a także jego multimedialną wersją, która obrazowo, w sposób skondensowany streszcza raport.

Slajd

Fragment prezentacji multimedialnej dostępnej jako załącznik u dołu strony.

 

LINK DO "RAPORTU O STANIE MIASTA" - KLIKNIJ I ZOBACZ!

 

Na majowej Sesji Rady Miejskiej Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok oraz wotum zaufania. Obie uchwały podjęte zostały jednomyślnie - 15 głosów na "tak".

 - Rok 2020 nie był rokiem łatwym. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nam wiele planów, uniemożliwiła realizację niektórych przedsięwzięć i ograniczyła możliwości budżetowe. Przeszliśmy przez to zjednoczeni, wzmocnieni i wzbogaceni o nowe doświadczenia, a dzięki solidarnej, odpowiedzialnej, pełnej zrozumienia i dobrej woli postawie zakończyliśmy ten rok pomyślnie - napisał na swoim facebookowym FanPage'u Burmistrz. - Warto, aby w tym miejscu wybrzmiało moje ulubione powiedzenie - W JEDNOŚCI SIŁA - dodał.

 

oświetlenie

Slajd przedstawia oświetlenie LED (w systemie nadążnym) ścieżki rowerowej na trasie Bieruń Nowy-BieruńStary. Galeria zdjęć wybranych inwestycji znajduje się poniżej.

 

Poniżej znajdują się galerie zdjęć obrazujące wybrane inwestycje zrealizowane w roku 2020  (lub realizowane w 2020 roku, a kończone w roku 2021). Dodajmy, że rok 2020 był bardzo owocny: 4 duże inwestycje kubaturowe, kilkanaście inwestycji drogowych, kilka inwestycji oświetleniowych - dzięki którym w ponad 30 miejscach Bierunia pojawiło się łącznie ponad 400 opraw oświetlenia ulicznego w technologii LED oraz 12 projektów realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Tak wygląda bilans zrealizowanych zadań inwestycyjnych w Bieruniu.

Szczegóły znajdują się na prezentacjach multimedialnych załączonych poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

raport

RAPORT O STANIE MIASTA - KLIKNIJ TUTAJ. Wersja Graficzna raportu znajduje się u dołu strony (w załącznikach)

 

 

 

 

 

 

 

 

Budżet Obywatelski 2019 i 2020

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf RAPORT O STANIE MIASTA - PREZENTACJA 14.39MB Plik: RAPORT O STANIE MIASTA - PREZENTACJA
pdf Inwestycje zrealizowane w 2020 roku 8.32MB Plik: Inwestycje zrealizowane w 2020 roku

Podobne wiadomości:

do góry