• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Pomoc dla bieruńskich przedsiębiorców uchwalona!

Pomoc dla bieruńskich przedsiębiorców uchwalona!

Aktualności 12 Maja 2020

W życie weszły dwie Uchwały Rady Miejskiej w Bieruniu, podjęte na ostatniej Sesji, których celem jest wsparcie bieruńskich przedsiębiorców i ograniczenie uciążliwości wynikających z trudnej sytuacji, w jakiej obecnie się znajdują. Zachęcamy do zapoznania się z treścią Uchwał.

Miasto Bieruń chce zastosować takie działania, które ułatwią funkcjonowanie wszystkim podmiotom gospodarczym w kryzysowym dla nich czasie, dlatego przedsiębiorcy, którzy z powodu epidemii koronawirusa mają problemy, by zapłacić podatek od nieruchomości, mogą skorzystać z ulg i udogodnień.

 

30 kwietnia na Sesji Rady Miejskiej w Bieruniu podjęte zostały Uchwały:

 

#BieruńskiPakietPomocowy - czytaj więcej

 

Informacja dla podatników!

Wypełniony formularz podatkowy można złożyć w tutejszym organie w formie elektronicznej za pomocą platformy e-PUAP (/Bierun/SkrytkaESP), w formie papierowej w skrzynce podawczej znajdującej się przy bramie głównej Urzędu ( w godzinach pracy Urzędu) lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Referat Podatków Urzędu Miejskiego w Bieruniu

Tel.: 32 708-09-44

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Uchwała w sprawie okresowego zwolnienia z podatku od nieruchomości 0.99MB Plik: Uchwała w sprawie okresowego zwolnienia z podatku od nieruchomości
pdf Uchwała w sprawie przedłużenia terminów płatności podatku 1.24MB Plik: Uchwała w sprawie przedłużenia terminów płatności podatku

Podobne wiadomości:

do góry