• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Plac zabaw NIVEA w Mini Arboretum? Zobaczcie wspaniały filmik!

Plac zabaw NIVEA w Mini Arboretum? Zobaczcie wspaniały filmik!

Aktualności 25 Czerwca 2021

Dokładnie sześć lat temu, latem 2015 roku, w Bjasowicach powstało Mini Arboretum - park sensoryczny charakteryzujący się niecodziennym układem i imponującą różnorodnością roślin. Pierwotnie teren ten miał pełnić funkcje przyrodnicze, relaksacyjne i edukacyjne - jako ogród botaniczny ze ścieżkami spacerowymi. W kolejnych latach wzbogacony został m.in. o oczko wodne, siłownię napowietrzną oraz wiato-scenę, dzieki czemu zyskał również fukcje rekreacyjno - rozrywkowe.

podwórkoKLIKNIJ, ZOBACZ FILM I ZAGŁOSUJ

O tym jak wspaniałym jest miejscem na zabawę przekonały się setki dzieciaków i ich rodziców przybyłych na festyn zorganizowany tam z okazji Dnia Dziecka - 6 czerwca. Tłumy młodych mieszkańców Bierunia korzystało wówczas z olbrzymiej przestrzeni i niezwykłych możliwości, jakie Mini Arboretum daje! Jest jednak jedna rzecz jakiej w naszym pięknym parku brakuje - mianowicie dużego i bogatego w ciekawe urządzenia placu zabaw. To się może zmienić! Wszystko zależy jednak od Was. Zobaczcie poniższy filmik, by zrozumieć jak wiele możecie zdziałać bardzo małym kosztem. Wystarczy codziennie oddać jeden głos!

 

                                                   

 

Mini Arboretum w Bieruniu to lokalizacja zgłoszona przez Miasto Bieruń do konkursu Podwórko Nivea 2021!
Powyżej zaprezentowaliśmy filmik, w którym bieruńskie przedszkolaki zapraszają do głosowania na Bieruń. Codziennie można oddać jeden głos - KLIKNIJ I ODDAJ GŁOS.
 

Warto głosować na Mini Arboretum w Bieruniu - KLIKNIJ I WEJDŹ NA STRONĘ "PODWÓRKO NIVEA". Codziennie oddawać możecie głosy na naszą lokalizację. Pomóżmy przedszkolakom z Przedszkole nr 2 Bieruń, Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu oraz Przedszkole nr 1 w Bieruniu wywalczyć nowoczesny, kolorowy plac zabaw ufundowany przez NIVEA!

 

NiveaTak wygląda Podwórko Nivea, które stanąć może w bieruńskim Mini Arboretum

 

Głosować można do 15 lipca, a więc jest jeszcze sporo czasu, by Bieruń zgromadził wystarczającą liczbę głosów. Każda osoba może codziennie oddać jeden głos! Do głosowania przystępujemy rejestrując się na stronie https://podworko.nivea.pl/2021/ranking/.
Wiemy, że niektórzy z Was długo czekali na link aktywacyjny, ale organizator zapewnia, że każda osoba go otrzyma, nawet jeśli z pewnym opóźnieniem. Potem głosowanie jest już dziecinnie proste - wystarczy jedno kliknięcie. GŁOSUJCIE CODZIENNIE! Wygrajmy fajny plac zabaw dla bieruńskich dzieciaków i uczyńmy Mini Arboretum jeszcze atrakcyjniejszym miejscem dla naszych rodzin.
 
 
 
 
 
 

 

Podobne wiadomości:

do góry