Strona główna/Aktualności/#OświataBieruń - odwiedzajcie FanPage bieruńskich placówek oświatowych!

#OświataBieruń - odwiedzajcie FanPage bieruńskich placówek oświatowych!

Aktualności 19 Marca 2020

Koronawirus w Polsce rozszerza się każdego dnia. Obostrzenia rządowe zaostrzają się! Przerwa w szkołach i przedszkolach jest znacznie dłuższa, niż pierwotnie zakładano, bo szczyt zachorowań przewidywany jest na przełom marca i kwietnia. Decyzją Rządu RP placówki oświatowe zamknięte będą do Świąt Wielkanocnych. Nie oznacza to jednak, że nauczyciele, uczniowie i przedszkolaki mają wakacje! Bieruńskie grono pedagogiczne dokłada wszelkich starań, by wspierać swoich podopiecznych w nauce zdalnej. Nauczyciele przedszkolni służą pomocą rodzicom najmłodszych Bierunian, w organizacji kreatywnych i efektywnych zajęć edukacyjnych w domu.

Bieruń nie śpi! Bieruń pracuje!

Zarówno Urząd Miejski, jak i bieruńskie jednostki organizacyjne są zawsze do Państwa dyspozycji!

Infolinia Bieruńskiego Centrum Usług:

telefon - (32) 216-16-35

e-mail - sekretariat@bcu.bierun.pl

 

Podkreślmy, że wszystkie bieruńskie placówki oświatowe dysponują stronami internetowymi i FanPage'ami facebookowymi. Możecie na nich znaleźć rozmaite porady i wskazówki, jak radzić sobie z nauką w domu i jak wykorzystać nadmiar wolnego czasu do działania na rzecz rozwojowi osobistego. Nauczyciele szkolni są do dyspozycji uczniów i rodziców! 

 

Nowością są FanPage naszych przedszkoli. Mamy nadzieję, że zamieszczane tam przez nauczycieli posty okażą się przydatne dla rodziców przedszkolaków. Jak zainteresować dziecko nowymi rzeczami? Jak uczyć przez zabawę? Jak przekierować nadmiar dziecięcej energii na owocne działanie? Jak pomóc dziecku odnaleźć swoje pasje? Nasze bieruńskie grono pedagogiczne napewno wesprze rodziców swoimi pomysłami i sugestiami. Pamiętajcie, że macie możliwość kontaktowania się z placówkami przedszkolnymi online!

 

Poniżej linki do stron internetowych i profili facebookowych Bieruńskiego Centrum Usług oraz naszych szkół i przeszkoli. Obserwujcie je i bądźcie na bieżąco...

Bieruńskie Centrum Usług - strona internetowa

Bieruńskie Centrum Usług - FanPage

Przedszkole nr 1 - strona internetowa

Przedszkole nr 1 - FanPage

Przedszkole nr 2 - strona internetowa

Przedszkole nr 2 - FanPage

Przedszkole nr 3 - strona internetowa

Przedszkole nr 3 - FanPage

Szkoła Podstawowa nr 1 - strona internetowa

Szkoła Podstawowa nr 1 - FanPage

Szkoła Podstawowa nr 3 - strona internetowa

Szkoła Podstawowa nr 3 - FanPage

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry