• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Oddaj głos na ADRENALINĘ w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna!

Oddaj głos na ADRENALINĘ w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna!

Aktualności 17 Sierpnia 2020

Trwa konkurs pn. Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2020. W trakcie plebiscytu można głosować na najlepsze realizacje. Pośród nich jest bieruńskie Centrum Sportów Wspinaczkowych ADRENALINA!

 

 

Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów publiczności, zdobędzie nagrodę internautów. Plebiscyt publiczności potrwa do końca sierpnia br. Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Do tegorocznej 21 edycji konkursu zgłoszono 42 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 30 gmin województwa. Większość realizacji ma charakter usługowo-edukacyjny i rekreacyjno-sportowy. Zgłoszone realizacje sprzyjają wypoczynkowi i integracji społecznej oraz aktywności rodzinnej. Mają zróżnicowaną skalę, wśród nich odnajdujemy zarówno obiekty kameralne np. podwórka - sfinansowane w ramach budżetu obywatelskiego, jak i inwestycje komunalne np. centra przesiadkowe, trasy rowerowe lub parki miejskie. Są wśród nich zarówno obiekty i przestrzenie przebudowane, zmodernizowane jak i zupełnie nowe inwestycje.

 

Ponadto, zgłoszone realizacje zostaną ocenione przez jury konkursowe złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej, które wybierze laureatów tegorocznej edycji konkursu. Jak co roku uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursach NPP 2020 i Architektura Roku odbędzie się w okresie jesiennym, w ramach obchodów Śląskich Dni Architektury.

 

Na nasz obiekt głosować można pod LINKIEM: KLIKNIJ TUTAJ. 

Należy odszukać Centrum Sportowe Adrenalina na liście, przyznać 3 punkty i potwierdzić głosowanie poprzez klikniecie w link, który otrzymamy na skrzynkę mailową. Warto zagłosować na nasz bieruński obiekt by doceniono go również na szerszej arenie!

 

 

 

Zobaczcie filmy:

                                                             

 

                                                            

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry