Strona główna/Aktualności/Nowe kurtyny teatralne w Domu Kultury "GAMA"

Nowe kurtyny teatralne w Domu Kultury "GAMA"

Aktualności 2 Stycznia 2019

Nowe kurtynyJak wielokrotnie informowaliśmy na naszej stronie internetowej, niedawno zakończyła się jedna z największych inwestycji miejskich minionego roku - remont i termomodernizacja budynku Domu Kultury "GAMA". W ramach przygotowań do nowego roku działalności, a co za tym idzie - kolejnych ambitnych wyzwań - scena "GAMY" wyposażona została w nowe kotary sceniczne.

Koszt zakupu nowych kotar scenicznych to ponad 40 tysięcy złotych. Inwestycja ta umożliwi wystawianie kolejnych spektakli teatralnych. Już w styczniu tego roku na deskach "GAMY" wystawiona zostanie sztuka Teatru dla Dorosłych w Bieruniu - "Skarb De Gaulle'a".

Przypomnijmy, że gruntowny remont wraz z termomodernizacją obiektu Domu Kultury "GAMA" zakończył się na początku października zeszłego roku.

Na początku listopada budynek zyskał iluminację świetlną. Podświetlenia wykonano przy pomocy 32 oprawach oświetleniowych - górna część elewacji jest w kolorze białym, a dolna część w kolorze żółtym. Nowe oświetlenie sterowane jest za pomocą czujnika zmierzchowego.

Nowe kurtyny GAMA

Nowe kurtyny kosztowały ponad 40 tysięcy złotych. Jest to inwestycja niezbędna, by w DK "GAMA" wystawiać kolejne spektakle teatralne.

do góry