• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - otwieramy Biblioteki!

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - otwieramy Biblioteki!

Aktualności 8 Maja 2020

Od dziś, 8 maja bieruńskie biblioteki ponownie są czynne! Działać będą jednak na zmienionych nieco zasadach, których celem jest zapewnienie Czytelnikom jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa sanitarnego. Dzisiejszy dzień został wybrany na uroczyste otwarcie bibliotek nie przypadkowo - dziś obchodzimy bowiem Dzień Bibliotekarza i Bibliotek!

 

Dzisiejsze Święto, to doskonała okazja, by Pracownikom Biblioteki Publicznej nr 1 i  Biblioteki Publicznej na 2 w Bieruniu złożyć najlepsze życzenia. 

 

 

Bieruńscy Bibliotekarzy przygotowali na dziś uroczyste otwarcie naszych placówek, po blisko dwu miesięcznej przerwie w ich funkcjonowaniu, wywołanej epidemią koronawirusa. Czekają na Was z książkowymi nowościami. Uwaga! Obowiązywać będzie jednak nowy regulamin korzystania z bibliotek. Zachęcamy do zapoznania się z nim. Bieruński Ośrodek Kultury przygotował specjalny film instruujący, jak korzystać z wypożyczalni książek.

 

                                                           

 

Pod nieobecność Czytelników do bieruńskich bibliotek trafiło sporo nowych książek. Najświeższe pozycje, jeszcze ciepłe, czekają już na półkach obu naszych placówek. Zachęcamy do wypożyczania i czytania!

Zapraszamy do bieruńskich bibliotek!

BIBLIOTEKA nr 1

Miejska Biblioteka Publiczna nr 1
Bieruń 43-150, ul. Chemików 45
tel. (32) 216 - 47- 24

 

BIBLIOTEKA nr 2

Miejska Biblioteka Publiczna nr 2
Bieruń 43-155, ul. Jagiełły 1
tel. (32) 216 - 37- 29
 

 

Podobne wiadomości:

do góry