• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Dziękujemy za udział w konkursie WYKOP FOTKĘ SPRZED 30 LAT!

Dziękujemy za udział w konkursie WYKOP FOTKĘ SPRZED 30 LAT!

Aktualności 22 Marca 2021

Łącznie trafiło do nas kilkaset zdjęć obrazujących Bieruń i bierunian na przestrzeni minionych trzech dekad. Stało się to za sprawą konkursu WYKOP FOTKĘ SPRZED 30 LAT, w którym bardzo aktywnie wzięliście Państwo udział. Celem konkursu było upamiętnienie 30. rocznicy odzyskania przez Bieruń samorządności i włączenie mieszkańców oraz sympatyków Bierunia we wspólne wspominanie i "łapanie" tych niezapomnianych chwil. Chcemy świętować odrodzoną samorzadność na różne sposoby przez cały rok.

 

Konkurs - dziekujemy

Docoelowo, Wydział Promocji Urzędu Miejskiego zamierza wydać album, w którym wykorzystane zostaną między innymi te właśnie zdjęcia, nadesłane przez uczestników konkursu. Album będzie publikacją wyjątkową, która pozwoli ocalić naszą bogatą bieruńską historię przed zapomnieniem, a jednocześnie upowszechniać wiedzę o Bieruniu, jego sukcesach, osiągnięciach i bardzo ciekawych tradycjach.

 

Osoby, które wysłały do nas zdjęcia otrzymają atrakcyjne prezenty od Miasta Bierunia. Niektóre wyprodukowane zostały specjalnie z okazji jubileuszu 30-lecia Odrodzonej Samorządności Bierunia.

Bardzo dziekujemy Mieszkańcom za zaangażowanie i aktywne włączenie się w naszą akcję!

KubkiNowe kubki, wyprodukowane specjalnie na nasz jubileusz!

 

Przesłane przez Państwa zdjęcia pokazują wydarzenia, obchody i imprezy sprzed kilku, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat. Pokazują również miejsca w Bieruniu, które zmieniły się nie do poznania, a także krajobrazy, budynki i ludzi. Niektóre zdjęcia są znacznie starsze niż 30 lat, nie mniej jednak znakomicie dopełniają współczesną historię Bierunia, którą udało się zachować dzieki przechowywanym przez Państwa fotografiom. Cieszymy się, że zechcieliście się nimi z nami podzielić!

Na dole strony zamieściliśmy kilkadziesiąt zdjęć, jakie trafiły do nas w ramach konkursu. To tylko niewielka część całości. Dostaliśmy od Państwa tak wiele rozmaitych fotografii, że potrzebujemy więcej czas na odpowiednie skatalogowanie ich. Napewno w nieodległej przyszłości będziemy się z Mieszkańcami nimi dzielić.

Czytaj również:

 

FolderNajnowsze foldery miejskie są też częścią nagrody dla uczetników konkursu

 

 

Folder2Folder wydany został na 30-lecie Odrodzonej Samorządności Bierunia

 

 

Zdjęcia konkursowe

 

 

Podobne wiadomości:

do góry