• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Ogłaszamy konkurs: „WYKOP FOTKĘ SPRZED 30 LAT”!

Ogłaszamy konkurs: „WYKOP FOTKĘ SPRZED 30 LAT”!

Aktualności 10 Marca 2021

Do 21 marca potrwa konkurs ogłoszony na facebookowym FanPage'u Miasto Bieruń, który realizowany jest w związku z jubileuszem 30-lecia Odrodzonej Samorządności Bierunia. Konkurs pn.: "Wykop fotkę sprzed 30 lat" ma na celu upamiętnienie tej wspaniałej rocznicy.

Osoby posiadające w swoich zbiorach zdjęcia Bierunia wykonane w latach 1991-2021 mogą wysyłać je na adres mailowy . Jesli chcą zaprezentować swoje zdjęcie szerszej publiczności mogą również zamieścić je w komentarzu do posta, w którym konkurs został ogłoszony. Czas na to jest do niedzieli, 21 marca, do godziny 23:59.

 

Fotka

 

TREŚĆ POSTA:

W związku z trwającym rokiem jubileuszu 30-lecia odrodzonej Samorządności Bierunia ogłaszamy konkurs na najfajniejsze zdjęcia naszego miasta zrealizowane na przestrzeni minionych trzech dekad.????????????
➡️ Zdjęcia mogą pochodzić z jakiś wydarzeń lub imprez miejskich, a także z prywatnych okoliczności odbywających się na terenie naszego miasta. ????????????
➡️ Mogą przedstawiać ludzi, miejsca, budynki lub krajobrazy.
Najważniejsze jest to, by motywem przewodnim był Bieruń.
➡️Część z nadesłanych zdjęć ma szansę trafić do tworzonego przez nas albumu miejskiego, który wydać planujemy w tym roku - w związku z naszym wyjątkowym jubileuszem‼
➡️ Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają upominki od Miasta Bierunia - gadżety z nowej linii sygnowanej logiem 30-lecia Odrodzonej Samorządności Bierunia…❤️ i nie tylko.
➡️Natomiast autorzy zdjęć „Perełek”, które trafią do albumu miejskiego otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz - oczywiście - wspomniany album.????
‼️WAŻNE‼️ Fotki możecie zamieszczać w komentarzach pod tym postem. Natomiast jeśli chcecie, by Wasze zdjęcia miały szansę trafić do albumu miejskiego, koniecznie musicie wysłać je w dużej rozdzielczości na adres naczelnikpr@um.bierun.pl.✔️✔️✔️
 
 
 
                                                 
 
 

Szczegółowy regulamin konkursu załączony jest poniżej. Zachęcamy do zapoznania sie z nim no i oczywiście do udziału w konkursie. Czekamy na Wasze fotki! Do rozdania mamy naprawdę fajne upominki!

 

logo

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf REGULAMIN KONKURSU 110.49KB Plik: REGULAMIN KONKURSU

Podobne wiadomości:

do góry