• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Cały Bieruń szyje maseczki! Razem #SzyjemyDobro

Cały Bieruń szyje maseczki! Razem #SzyjemyDobro

Aktualności 17 Kwietnia 2020

W Bieruniu można otrzymać bezpłatnie maseczkę ochronną, ale można również podarować taką maseczkę osobie potrzebującej. Całe miasto bierze bowiem udział w akcji "Razem #SzyjemyDobro"! Jest to niezwykle ważna inicjatywa ponieważ - jak wiadomo - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Napewno bardzo fajnie jest skorzystać z darmowej maseczki ochronnej, ale jeszcze fajniej jest obdarować maseczkami innych. W Bieruniu możliwe jest jedno i drugie - można otrzymać i można ofiarować. Można uszyć dla siebie i można uszyć dla innych. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w niezwykłą inicjatywę.

 

 

Zachęcamy do obejrzenia wideoporadnika nagranego dla Was przez Bieruński Ośrodek Kultury - jak ręcznie uszyć własną maseczkę.

 

                                          

 

 

Zapraszamy wszystkich przed Kinoteatr JUTRZENKA. Kto potrzebuje, niech skorzysta z bezpłatnej maseczki, kto może, niech zabierze materiał i uszyje ją sobie sam, kto chce, niech uszyje maseczkę również dla kogoś.

 Drugim punktem dzielenia się maseczkami stał się Dom Kultury TRIADA. Kto ma bliżej możne również stamtąd wziąć maseczkę lub materiał na jej uszycie. 

 

 

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry