• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Burmistrz Miasta Bierunia był gościem RadiaExpress.fm

Burmistrz Miasta Bierunia był gościem RadiaExpress.fm

Aktualności 15 Marca 2021

W lutym tego roku Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica dwukrotnie był gościem RadiaExpress.fm. Opowiadał o planach inwestycyjnych Bierunia na 2021 rok, a także o rekordowej ilości środków zewnętrznych pozyskanych w minionych latach na realizację kilkunastu potężnych zadań inwestycyjnych. Zachęcamy do odsłuchania rozmów!

 

KG

 

- 29 wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych w minionym roku złożyła gmina Bieruń. Ostatecznie z dotacji udało się sfinansować 20 projektów, a 6 z nich będzie realizowanych jako zadania wieloletnie w roku bieżącym - to zapowiedź pierwszej z rozmów w RadioExpress.fm.

 

- Kilka drogowych inwestycji, przebudowa dworca kolejowego, termomodernizacje czy budowa nowego skrzydła szkoły - to przykładowe inwestycje, które na ten rok są zaplanowane w Bieruniu - to zapowiedź drugiej rozmowy z Burmistrzem Krystianem Grzesica w RadioExpress.fm.

 

Pliki z nagraniami wywiadów pobrać można u dołu strony (jako załączniki). Link do wszystkich ROZMÓW DNIA w RadioExpress.fm dostępny jest TUTAJ - KLIKNIJ I ODSŁUCHAJ

 

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
mp3 Nagranie - 1 lutego 2021 6.92MB Plik: Nagranie - 1 lutego 2021
mp3 Nagranie - 8 lutego 2021 5.61MB Plik: Nagranie - 8 lutego 2021

Podobne wiadomości:

do góry