Strona główna/Aktualności/Bieruńskie obiekty kulturalne i sportowe zyskały nowy blask!

Bieruńskie obiekty kulturalne i sportowe zyskały nowy blask!

Aktualności 30 Kwietnia 2020

Bieruń sukcesywnie zyskuje nowe oblicze, a bieruńskie obiekty kulturalne, sportowe i oświatowe nowy blask! Dzieje się tak za sprawą remontów, które są intensywnie przeprowadzane od kilku tygodni. Pracownicy bieruńskich jednostek organizacyjnych bardzo owocnie wykorzystują czas, kiedy obiekty są nieczynne i gruntownie je odnawiają. Zrealizowano prace porządkowe, naprawcze, modernizacyjne i konserwacyjne w niemalże wszystkich miejskich placówkach. Sami zobaczcie!

Sporo na temat remontów bieruńskich domów kultury, hal sportowych, pływali i boisk pisaliśmy miesiąc temu - KLIKNIJ, PRZECZYTAJ I ZAPOZNAJ SIĘ Z GALERIĄ ZDJĘĆ. 

 

 

#KulturaBieruń

Jednym z najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez Bieruński Ośrodek Kultury jest utworzenie nowej czytelni w Domu Kultury GAMA. Warto również podkreślić, że wszystkie cztery placówki BOK-u zyskały estetyczną przestrzeń wokół. Ponadto odnowiono wnętrze REMIZY i zmodernizowano oświetlenie sceniczne w GAMIE. Czytaj więcej - KLKNIJ.

 

 

#SportBieruń

Największą inwestycją realizowaną przez BOSiR jest remont zaplecza szatniowo-sanitarnego hali sportowej na ulicy Szarych Szeregów. Na zadanie to Gmina Bieruń pozyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska.

Zakres projektu obejmuje:

  • Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego (remont 4 szatni)
  • Remont hali sportowej (malowanie starych tynków)
  • Remont korytarza - zejścia do szatni

Poza tym wykonano całą masę mniejszych prac w pozostałych obiektach BOSiR-u. Przeprowadzono też prace konserwacyjne na basenach oraz rewitalizacyjne na terenach rekreacyjnych. Czytaj więcej - KLKNIJ.

 

#OświataBieruń

#BieruńskieJednostkiOrganizacyjne

#PracujemyDlaWas

Poza tym trwają prace porządkowe w bieruńskich placówkach oświatowych oraz w miejscach użyteczności publicznej, m.in. na bieruńskim Rynku. Robi się naprawdę ładnie wokół... Czytaj więcej - KLKNIJ. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej efekty prac w obiektach:

 

 

 

 Czytaj również:

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry