• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Składanie wniosków

Ruszyła nowa edycja Budżetu Obywatelskiego.

Od dziś można składać swoje propozycje projektów, które mają szansę być zrealizowane w 2019 roku. Serdecznie do tego zapraszamy. Tym razem mieszkańcy będą mogli zdecydować o podziale 800 tysięcy złotych!

Przypominamy, że wnioski składać można również w formie online, do czego gorąco zachęcamy - KLIKNIJ TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że dla wszystkich mieszkańców zainteresowanych złożeniem wniosku do Budżetu Obywatelskiego 2019 poprzez formularz online organizowane jest specjalne szkolenie. Zapraszamy na nie w poniedziałek, 21 maja o godz. 17.30 do Urzędu Miejskiego w Bieruniu (ul. Rynek 14).

Swój projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Bierunia, który ukończył 16 lat. Zgłoszone projekty muszą dotyczyć danego okręgu konsultacyjnego (projekty okręgowe) lub całego miasta (projekty ogólnomiejskie). W ramach Budżetu Obywatelskiego mogą być proponowane zadania o charakterze lokalnym, należące do zadań własnych gminy i możliwe do realizacji w ciągu 2019 roku. (Dowiedz się więcej - KLIKNIJ)

Przypominamy również, że specjalnie dla Państwa uruchomiona została nowa strona internetowa KLIKNIJ TUTAJ poświęcona IV edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Bierunia. Znajdują się tam wszystkie informacje, które mogą państwa zainteresować. Zapraszamy do korzystania ze strony: www.bierun.budzet-obywatelski.org.

do góry