• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

Wydarzenia w dniu 31 Maja 2023

Kultura Spotkanie autorskie z Anną Augustyn-Protas i dr Tadeuszem Oleszczukiem

Miejsce:
Kinoteatr JUTRZENKA
Data:
31 maja 2023
Godzina:
17:00

Bieruński Ośrodek Kultury ma nie lada gratkę dla wszystkich dziewczyn (i nie tylko!) w każdym wieku. Wraz z Miejską Biblioteką Publiczną nr 1 i nr 2 w Bieruniu zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z pisarką Anna Augustyn-Protas i dr n.med. Tadeuszem Oleszczukiem Dr Tadeusz, ginekologiem.

Tematem spotkania będzie bestseller pt. "O Menopaucie. Czego ginekolog ci nie powie" ich autorstwa. W książce wspólnie mierzą się z jednym z największych tabu w naszej kulturze, obalając mity związane z klimakterium. Z całą pewnością na spotkaniu nie zabraknie ciekawostek na temat menopauzy, wskazówek i porad jak przez nią zdrowo i z radością przejść.

plakat dr.n.med Tadeusz Oleszczuk - www.tadeuszoleszczuk.pl
Jest specjalistą ginekologiem-położnikiem, absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej. Lekarz holistyk z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym oraz edukacyjnym. Autor licznych publikacji i wywiadów o tematyce zdrowotnej. Ekspert porannych programów telewizyjnych, autor wywiadów i publikacji w czasopismach m.in. "Twój Styl", "Voque", "Dobra Mama" oraz gość audycji radiowych w "Radio 357" i "Chilli Zet". W swojej codziennej praktyce szczególną uwagę zwraca na profilaktykę, odżywianie i wpływ czynników zewnętrznych na zdrowie pacjentek.


do góry