• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

Wydarzenia w dniu 3 Maja 2023

Kultura Obchody Narodowego Święta 3 maja!

Miejsce:
Skwer Powstańców Śląskich (Hamrowizna)
Data:
3 maja 2023
Godzina:
11:00

Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia oraz Bieruński Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich Mieszkańców i Przyjaciół Bierunia na uroczyste obchody Święta 3 maja!

Tegoroczna "Majówka" w Miasto Bieruń zapowiada się bardzo ciekawie. Oby dopisała pogoda.
 
  • 3 maja, o godzinie 11:00
Na Skwerze Powstańców Śląskich w Bieruniu Nowym odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów. Towarzyszyć będą nam niezawodni WERBLIŚCI Miasta Bierunia, a także Chór "Polonia" i Chór Harmonia działające przy Bieruński Ośrodek Kultury.
 
  • 3 maja, o godzinie 15:00
W Mini Parku przy ulicy Remizowej odbędzie się piknik strażacki z okazji Bieruńskiego Dnia Strażaka, na który zapraszają wszystkie nasze jednostki OSP - Ochotnicza Straż Pożarna Bieruń Nowy, OSP Czarnuchowice i Ochotnicza Straż Pożarna Bieruń Stary. Współorganizatorami pikniku są Bieruński Ośrodek Kultury i Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji.
 
 
plakat

 


Pozostałe Piknik Strażacki

Miejsce:
Mini Park przy ulicy Remizowej
Data:
3 maja 2023
Godzina:
15:00

Miasto Bieruń oraz 3 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieruniu - OSP Bieruń Stary, OSP Bieruń Nowy i OSP Czarnuchowice serdecznie zapraszają na piknik z okazji Dnia Strażaka. Mimo, iż Dzień Strażaka przypada na 4 maja, w Bieruniu świętować będziemy go w dniu wolnym od pracy - w piękną, prawdopodobnie słoneczną majówkę, a dokładnie 3 maja po południu.

plakat


do góry