• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

Wydarzenia w dniu 25 Listopada 2022

Kultura Pofestiwalowy wieczór filmowy

Miejsce:
Kinoteatr JUTRZENKA
Data:
25 listopada 2022
Godzina:
18:00
To już dwa miesiące od IV Ogólnopolskiego i IV Międzynarodowego Festiwalu Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali w Bieruniu! Mamy dla Was niespodziankę!
25 listopada (piątek), o godzinie 18:00 w Kinoteatrze JUTRZENKA odbędzie się pofestiwalowy wieczór filmowy, podczas którego wyświetlone zostaną nagrodzone filmy.
ZAPRASZAMY!
 
plakat

Pozostałe Występ Kabaretu PARANIENORMALNI

Miejsce:
Dom Kultury GAMA
Data:
25 listopada 2022
Godzina:
18:00

Zapraszamy na występ Kabaretu PARANIENORMALNI w nowym programie OSIEMNASTKA!
Jak ten czas leci.. Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka"  To projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną alternatywną rzeczywistość. Będziecie z nami?

 

kabaret

Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności!

Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!


Pozostałe Otwarte spotkanie dla Mieszkańców

Miejsce:
Kinoteatr JUTRZENKA
Data:
25 listopada 2022
Godzina:
8:30
Miasto Bieruń bez kopalni? Jak będzie wyglądać przyszłość miasta? Szukamy rozwiązań na rzecz powęglowej przyszłości Bierunia!
 
BoMiasto i Miasto Bieruń zapraszają na otwarte spotkanie dla mieszkańców Bierunia w ramach współpracy naszego miasta z instytucjami związanymi z procesami sprawiedliwej transformacji energetycznej.
 
  • Spotkanie odbędzie się w piątek 25 listopada w godzinach 8:30-10:30 w kinoteatrze JUTRZENKA
  • Zapraszamy do dyskusji o przyszłości miasta i rozmowy z ekspertami.

 

plakat

 


do góry