• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

Wydarzenia w dniu 25 Czerwca 2021

Kultura Spotkanie z dwoma teatrami

Miejsce:
RCKG "REMIZA"
Data:
25 czerwca 2021
Godzina:
17:00

Wszystkich fanów sztuki teatralnej serdecznie zapraszamy w piątek 25 czerwca do RCKG "Remiza" na wyjątkowe spotkanie w wyjątkowej scenerii!

teatr

W tym dniu będziemy mieli okazję uczestniczyć w dwóch spektaklach:

1) godz. 17:00
Teatr ALAMAT z Kobióra i sztuka pt "Opowieści zamkniętego lasu" - czyli historia o tym, jak pandemiczne zamknięcie lasów wpłynęło na nasze życie.
 
2) godz. 18:00
Zespół Teatralny DoRo Klubu Urbanowice przy MCK w Tychach ze sztuką "Jest tak, jak im się zdaje".
Spektakl o tym, jak po okresie pandemii chronicznej zdrowotności (!) do Teatru Kobiecego wracają jego aktorki. Z niecierpliwością, nadzieją, ale i obawą czekają na Dyrektora i jego nową rodzinę (żona i teściowa także są aktorkami). Jaka będzie przyszłość ich Teatru? Jak wygląda obecne życie ich Dyrektora, jego Żony i Teściowej? Co jest prawdą, a co grą? Jak jest? „Jest tak, jak im się zdaje” spokojnie komentuje nestorka Krystyna (za radą niejakiego Luigiego Pirandella). A Państwu jak się zdaje?
 
Serdecznie zapraszamy na teatralną ucztę!

Pozostałe Akcja krwiodastwa

Miejsce:
RCKG "REMIZA"
Data:
25 czerwca 2021
Godzina:
8:00 - 14:00

Pilnie potrzebna jest krew dla Sławka - mieszkańca sąsiedniego powiatu. W piątek (25.06) przy RCKG "Remiza" (ul. Remizowa 19 w Miasto Bieruń) odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa. Krew będzie można oddać w godzinach 8.00-14.00. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą i mogą* oddać krew. KAŻDA GRUPA KRWI JEST WAŻNA!
Niewiele trzeba aby zostać bohaterem!
*Nie jesteś pewien czy możesz oddać krew? Zapoznaj się z tym poradnikiem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Katowicach:
https://rckik-katowice.pl/krwiodawca

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Row Centrum Krwiodawstwa Krwiolecznictwa w Katowicach TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ #BOHATEREM Akcję Akcjęwspiera: wspiera: + Bank Spółdzielczy Zatorze ENERGYLANDIA WESTERN CAMP”


do góry
top_baner