• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/UWAGA! Rusza asfaltowanie drogi wewnętrznej ulicy Chemików

UWAGA! Rusza asfaltowanie drogi wewnętrznej ulicy Chemików

Aktualności 15 Czerwca 2020

Wykonano już badania podbudowy remontowanego odcinka drogi wewnętrznej na osiedlu Chemików. Wynik okazał się bardzo dobry. 16 czerwca rozpoczyna sie asfaltowanie drogi. Prosimy o zachowanie szczegółnej ostrożności! Przepraszamy za utrudnienia!

 

W związku z zaplanowanymi na dni 16-17 czerwca pracami bitumicznymi, Wykonawca robót prosi o nieparkowanie w tym okresie samochodów na parkingach znajdujących się w pobliżu realizowanej inwestycji. Wiąże się to oczywiście z uniedogodnieniami, ale liczymy na Państwa życzliwość i wsparcie. Mamy nadzieję, że osiągnięte efekty wynagrodzą Państwu chwilowe uciążliwości.

 

 

 

Przypomnijmy, że realizowana inwestycja obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej w osiedlu Chemików - o długości 140 m (i szerokości jezdni 3,0 m - 4,5m) oraz budowę i przebudowę miejsc postojowych. Ponadto przebudowany zostanie chodnik i zmodernizowane zostanie odwodnienie jezdni. Wykonawcą jest firma Drogród Szymon Tetla z Ćwiklic. 

 

Warto podkreślić, że termin realizacji inwestycji to 23 lipca, tak więc prace posuwają się do przodu w całkiem niezłym tempie. Wszystko wskazuje na to, że Wykonawca zakończy inwestycję przed planowanym terminem.

 

 

Czytaj również:

Podobne wiadomości:

do góry