• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Zakończył się cykl spotkań burmistrza z mieszkańcami

Zakończył się cykl spotkań burmistrza z mieszkańcami

Aktualności 29 Lutego 2024

Za nami cykl dorocznych spotkań burmistrza Krystiana Grzesicy z mieszkańcami Bierunia. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz za zgłoszone sprawy i pytania. 

spotkania z mieszkańcami - BijasowiceSpotkanie z mieszkańcami w Bijasowicach

 

Od 19 do 27 lutego odbyło się pięć spotkań burmistrza z mieszkańcami Bierunia. Spotkania były organizowane w kolejnych dzielnicach miasta. W każdym z nich wzięło udział kilkadziesiąt osób.
 
Spotkanie odbyły się kolejno:

  • 19 lutego w filli Przedszkola nr 2 w Bijasowicach
  • 20 lutego w Domu Kultury REMIZA
  • 21 lutego w Kinoteatrze JUTRZENKA
  • 26 lutego w Centrum Inicjatyw Gospodarczych
  • 27 lutego w remizie OSP Czarnuchowice
 
Mieszkańcy każdej z dzielnic mieli okazję poruszć ważne ich zdaniem problemy i zapytać o interesujące ich tematy. Na pytania oodpowiadał burmistrz Krystian Grzesica oraz jego współpracownicy: naczelnicy wydzialów i dyrektorzy jednostek miejskich. 
 
Podczas każdego ze spotkań burmistrz przedstawił prezentację podsumowującą zrealizowane w poprzednim roku działania gminy oraz prezentującą plany i zamierzania na rok bieżący. Prezentacja w formacie .pdf jest też dostępna do pobrania pod tektem. 
 

Dziękujemy za Państwa obecność oraz za wszystkie zgłoszone sprawy i pytania. Jak co roku, spotkania stały się okazją do rozmowy na tematy często niełatwe i do wspólnego poszukiwania rozwiązań zgłoszonych problemów.

 

Przypominamy, że w każdy poniedziałek burmistrz Krystian Grzesica przyjmuje mieszkańców w trybie tzw. skarg i wniosków. Każdy, kto chciałby spotkać się z burmistrzem i omówić ważne dla niego sprawy, może umówić się na spotkanie pod numerem telefonu: 32 324 24 12

Przyjmowanie skarg i wniosków:

Poniedziałki: 14:00 - 17.30

  • Pierwszy poniedziałek miesiąca - Siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (budynek Triady) przy ul. Władysława Jagiełły 1. Gabinet dyrektora - Pokój C 108 - I piętro.
  • Pozostałe poniedziałki - Urząd Miejski w Bieruniu

 

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Spotkania z mieszkańcami 2024 - prezentacja 28.58MB Plik: Spotkania z mieszkańcami 2024 - prezentacja

Podobne wiadomości:

do góry