Strona główna/Aktualności/Wyremontowano chodnik na ulicy Oświęcimskiej

Wyremontowano chodnik na ulicy Oświęcimskiej

Aktualności 30 Października 2018

We wtorek, 30 października dokonano odbioru robót budowlanych związanych z przebudową chodnika przy ulicy Oświęcimskiej. Remont polegał na wymianie nawierzchni chodnika o długości 85 metrów i 1,5 metra szerokości wraz ze zjazdami. Koszt inwestycji to ponad 57,5 tysiąca złotych.

Przypominamy, że zadanie pn. Roboty budowlane w zakresie chodników: 1. Remont i wymiana płytek betonowych chodnika wzdłuż ulicy Oświęcimskiej ( Oświęcimska- Marcina-Budżet Partycypacyjny). 2 Chodnik oś. Homera. 3. Usprawnienie komunikacyjne w rejonie przedszkola w Bieruniu Nowym. 4. Wymiana nawierzchni chodnika na osiedlu Węglowa (Osiedle Węglowa - Budżet Partycypacyjny) jest realizowane etapowo.

 chodnik chodnik chodnik chodnik

Poza zakończonym remontem chodnika na ulicy Oświęcimskiej, zakończony jest już także remont chodnika na ulicy Barbórki - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ. Natomiast w najbliższym czasie ruszy wymiana nawierzchni chodników na osiedlu Homera oraz na osiedlu Węglowa.

Warto podkreślić, że remont chodnika na ulicy Oświęcimskiej zrealizowany został na życzenie mieszkańców w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego 2018 roku.

do góry