• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Wypełnij ankietę dotyczącą regulaminu nowej edycji Budżetu Obywatelskiego!

Wypełnij ankietę dotyczącą regulaminu nowej edycji Budżetu Obywatelskiego!

Aktualności 20 Stycznia 2023

Rozpoczynamy prace nad kolejną, już ósmą edycją Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia. Zanim jednak przystąpimy do działania, chcemy zapytać Was, Drodzy Mieszkańcy, o opinię w kilku sprawach dotyczących regulaminu naszej inicjatywy. Poniżej zamieszczamy link do krótkiej ankiety konsultacyjnej, której wypełnienie zajmuje kilka minut.

Zachęcamy do wypowiedzenia się - poprzez wypełnienie ankiety - w sprawie związanej z wprowadzeniem ewentualnych zmian do regulaminu Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia. Szczególnie interesuje nas Wasze zdanie co do sposobu podziału środków przeznaczonych na tą inicjatywę - okręgi konsultacyjne, kategorie projektów, inne pomysły na podział.

 

LINK DO ANKIETY

ANKIETA

KLIKNIK I WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

 

Poniżej zamieszczamy zeszłoroczny regulamin Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia (Uchwała i Zarządzenie). Warto zapoznać się z tymi dokumentami i w tym kontekście zastanowić się nad tym, które elementy regulaminu warto byłoby zmodyfikować. Koncentrujemy się głównie na kwestiach związanych z podziałem środków przeznaczonych na Budżet Obywatelski. Budżet Obywatelski 2024 wystartuje latem tego roku.

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Uchwała w sprawie zasad i trybu przeprowadzania Budżetu Obywatelskiego miasta Bierunia na rok 2023 324.77KB Plik: Uchwała w sprawie zasad i trybu przeprowadzania Budżetu Obywatelskiego miasta Bierunia na rok 2023
pdf Zarządzenie w sprawie Budżetu Obywatelskiego 877.88KB Plik: Zarządzenie w sprawie Budżetu Obywatelskiego

Podobne wiadomości:

do góry