W Czarnuchowicach stanęła wiata rekreacyjna
Aktualności 3 Listopada 2020Już stoi! Drewniana altana rekreacyjna to ostatni element zadania wybranego do realizacji w Czarnuchowicach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Pod koniec października nastąpił odbiór techniczny altany. Przypomnijmy, że posadowiona jest ona w pobliżu boiska piłkarskiego, placu zabaw i nowo powstałej siłowni "pod chmurką".
Pierwszy element zadania pn.:"Siłownia napowietrzna wraz z altaną" zrealizowany został na początku października. Był to montaż urządzeń siłowni zewnętrznej posadowionej w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw. Element drugi zadania - drewniana wiata umiejscowiona obok boiska do piłki nożnej oddany do użytku mieszkańców został z końcem października.
Czytaj również:
Koszt całego projektu - siłownia napowietrzna oraz altana to 37 tysięcy złotych. Warto też podkreślić, że projekt ten został wybrany do realizacji w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego 879 punktami, zajmując w sumie 9. miejsce. Więcej na temat projektu przeczytacie pod linkiem - KLIKNIJ TUTAJ.
Altana rekreacyjna w Czarnuchowicach
Podobne wiadomości:
- Arboretum ma już 10 lat! 2025-06-09
- Trwa budowa tunelu pod torami kolejowymi na ulicy Wawelskiej 2025-06-04
- Wizyta na placu budowy obiektu JRG w Bieruniu 2025-06-04
- Podjazdy dla wózków i rowerów - ułatwienia dla pieszych i podróżnych 2025-06-03
- Zobaczcie jak wyglądał Dzień Dziecka 2025 w Bieruniu! 2025-06-03
- Przedszkole z oddziałami żłobkowymi rośnie w oczach! 2025-06-02
- Jest dofinansowanie na wykonanie ul. Tatarakowej w Czarnuchowicach! 2025-05-26
- S1 - Kosztowy-Bieruń. Zobaczcie zdjęcia z postępów w pracach! 2025-05-22
- S1 - Bieruń-Oświęcim. Duże postępy na placu budowy obwodnicy, łącznicy i węzła 2025-05-21
- Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na budowie łącznika ulic Chemików i Wita 2025-05-20