• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/W Bieruniu powstał KLUB MALUSZKA

W Bieruniu powstał KLUB MALUSZKA

Aktualności 30 Września 2018

W naszym mieście powstał KLUB MALUSZKA - inicjatywa skierowana do młodych mam i ich pociech. Jego inauguracja nastąpiła w piątek, 28 września.

KLUB MALUSZKA ma swój fanpage na Facebooku - kliknij tutaj.

Zachęcamy do odwiedzania go.

Po analizie bieruńskiego środowiska oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieruniu podjął decyzję o realizacji zajęć w ramach Klubu Maluszka. Jest to idealna perspektywa dla spotkań młodych, świeżo upieczonych rodziców, którzy bardzo często zderzają się z nową rzeczywistością - rzeczywistością, która jest najpiękniejszą przygodą życia. Przygodą, pełną nowych wyzwań, obowiązków, często problemów, ale przede wszystkim chwil szczęścia.

Nie da się ukryć, że ciepłe miesiące sprzyjają spacerom, podczas których młodzi rodzice spotykają się w swoim gronie mogąc wymienić doświadczenia, obawy, czy tez porozmawiać o problemach, które buduje codzienność. Natomiast w miesiącach zimnych młodzi rodzice, a bardzo często właśnie mamy pozostawione są same sobie, często zamknięte w domach, wyczekujące wraz z maleństwem na powrót do domu partnera, męża, a przede wszystkim ojca ich dziecka. Klub Maluszka w Bieruniu daje możliwość skorzystania z pewnej odskoczni.

Spotkania tematyczne będą odbywały się 4 razy w miesiącu, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez uczestników i prowadzących - wkrótce, po spotkaniach organizacyjnych pojawi się szczegółowy plan.

do góry
top_baner