Strona główna/Aktualności/UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Wita

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Wita

Aktualności 30 Lipca 2020

Informujemy, że od poniedziałku 3 sierpnia 2020 roku nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Wita. Zamknięty zostanie wlot ulicy Wita z ulicy Wita (w stronę Bojszów). Ponadto nastąpi zwężenie jezdni ulicy Wita od mostu w kierunku Bojszów. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia! Mamy nadzieję, że osiągnięte już wkrótce efekty wynagrodzą Państwu chwilowe niedogodności.

 

 

Przypomnijmy, że trwa realizacja zadania pn.: "Budowa chodnika z oświetleniem LED przy ul. Wita i ul. Skrajnej". Obecnie wykonywane są wykopy pod montaż słupów oświetleniowych. Inwestycja zakończona ma być do końca października tego roku. Jej koszt to ponad 800 tysięcy złotych.

 

Zadanie pn. "Budowa chodnika z oświetleniem LED przy ul. Wita i ul. Skrajnej" polega na:

  • Budowie chodnika o szerokości 2,0 m od mostu do skrzyżowania z ulicą Wita w kierunku Bojszów oraz o szerokości 3,0 m na odcinku od skrzyżowania w kierunku Bojszów do istniejącego zwężenia jezdni na długości posesji nr 18 i 18a.
  • Budowie oświetlenia: ulicy Wita od ulicy Łysinowej do końca zaprojektowanego chodnika w ciągu ulicy Wita w stronę ulicy Chemików, oświetlenia ulicy Wita w kierunku Bojszów oraz oświetlenia ulicy Skrajnej
  • Budowie i przebudowie zjazdów
  • Przebudowie wlotu ulicy Wita (na przebudowanym skrzyżowaniu powstaną przejścia dla pieszych)
  • Budowie odwodnienia drogi z włączeniem do studni rewizyjnych, studni chłonnych oraz poprzez wylot do przebudowywanego rowu przydrożnego
  • Ułożeniu odwodnienia liniowego
  • Budowie kanalizacji teletechnicznej w ulicy Wita od ulicy Łysinowej do końca zaprojektowanego chodnika w ciągu w stronę ulicy Chemików.

 

Podobne wiadomości:

do góry