Strona główna/Aktualności/Podsumowanie kadencji 2014-2018 - część IV

Podsumowanie kadencji 2014-2018 - część IV

Aktualności 19 Listopada 2018

Dobiegła końca kadencja 2014-2018. Warto podsumować najważniejsze jej dokonania, a było ich sporo - nie tylko dziedzinie inwestycji drogowych i oświatowych, ale również inwestycji rozwijających bazę sportowo-rekreacyjną w Bieruniu.

To już czwarta część podsumowania minionej kadencji. Z poprzednimi trzema zapoznać się można klikając TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ. Ponieważ wykonane zadania i podjęte inicjatywy liczyć trzeba w dziesiątkach, podsumowanie prezentujamy Państwu cyklicznie (w częściach) - z podziałem na obszary.

Miniona kadencja przebiegła pod znakiem budowy i modernizacji infrastruktury sportowej, a także zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Bieruniu. Poniżej znajduje się prezentacja skupiona na największych inwestycjach kadencji 2014-2018 z obszaru rozbudowy bazy sportowo-rekreacyjnej. Część z tych inwestycji została już pomyślnie zrealizowana, natomiast niektóre są jeszcze w trakcie realizacji.

Więcej na temat budowy i remontu hal sportowych w Bieruniu przeczytać można klikając TUTAJ

Zachęcamy do przyjrzenia się zrealizowanym w Bieruniu w minionej kadencji inwestycjom z lotu ptaka

W załączeniu znajduje się pełna prezentacja wszystkich najważniejszych inwestycji zrealizowanych w Bieruniu w minionej kadencji.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Podsumowanie kadencji 23.31MB Plik: Podsumowanie kadencji

do góry