Strona główna/Aktualności/Planowany nabór projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji

Planowany nabór projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji

Konsultacje Społeczne 22 Października 2015

W związku z trwającymi pracami nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Bierunia na lata 2015 - 2020, Urząd Miejski w Bieruniu planuje ogłosić nabór projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Nabór planowany jest w terminie 28.10.2015 r. - 11.11.2015 r.

Wszyscy zainteresowani zgłoszeniem projektów, które mogłyby zostać ujęte w Lokalnym Programie Rewitalizacji, będą zobligowani do wypełnienia i przesłania karty projektu w formie tradycyjnej na adres Urząd Miejski w Bieruniu ul. Rynek 14, 43-150 Bieruń lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  do dnia 11.11.2015 r.

Formularze wniosku o wprowadzenie projektu do Programu Rewitalizacji (karta projektu), dostępne będą w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu, ul. Rynek 14, 43-150 Bieruń oraz na stronie internetowej Miasta Bierunia www.bierun.pl

Przed wypełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z Instrukcją dla Wnioskodawców, która będzie dostępna w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Bieruniu, ul. Rynek 14, 43-150 Bieruń oraz na stronie internetowej Miasta Bierunia www.bierun.pl 

Wstępnym naborem projektów/przedsięwzięć rewitalizacyjnych będzie zajmował się Urząd Miejski w Bieruniu. Ocenę formalną i merytoryczną zgłoszonych projektów, przeprowadzi specjalnie w tym celu powołana komisja.

Ewentualne wątpliwości i zapytania Wnioskodawców będzie można zgłaszać w czasie trwania naboru projektów rewitalizacyjnych do firmy Aleksander Noworól Konsulting oraz pracowników Biura Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Bieruniu poprzez:

  • adres e-mail:
  • stronę społecznościową na portalu FB: https://www.facebook.com/ank.krakow?fref=ts
  • kontakt telefoniczny w czasie trwania naboru: 603 744 474 (firma Aleksander Noworól Konsulting), /32/ 324 24 33 (Biuro Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Bieruniu), kontakt między godzinami 10:00 -14:00 w dni powszednie.

Ponadto informujemy, że Urząd Miejski w Bieruniu będzie prowadził działania edukacyjno - informacyjne poprzez:

  • stały dostęp do informacji udzielanych przez pracowników Biura Funduszy Zewnętrznych oraz firmy Aleksander Noworól Konsulting;
  • zorganizowanie spotkania/warsztatów dla zainteresowanych złożeniem propozycji projektu do Lokalnego Programu Rewitalizacji. Warsztaty odbędą się w dniu 30.10.2015 r. w Urzędzie Miejskim w Bieruniu (segment B, sala nr 15 - duża sala szkoleń) w godzinach 16:00 - 19:00;
  • wykorzystanie grup przedstawicielskich w celu jak najszerszego dotarcia z informacją do mieszkańców o opracowywanym dokumencie oraz trwającym naborze projektów.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia 430.75KB Plik: Ogłoszenie Burmistrza Miasta Bierunia

do góry