• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/O ADRENALINIE w RadioExpress.fm

O ADRENALINIE w RadioExpress.fm

Aktualności 26 Czerwca 2020

"Miało być otwarte już w marcu, ale rozprzestrzeniający się koronawirus pokrzyżował te plany. Centrum Sportowe Homera ADRENALINA, bo o tym obiekcie mowa, wreszcie otwiera się dla mieszkańców. To obiekt dedykowany miłośnikom ścianek wspinaczkowych i sportów walki. Znajdują się tu także stanowiska komputerowe i inne pomieszczenia, służące owocnemu spędzaniu wolnego czasu. - To jeden z najnowocześniejszych obiektów na Śląsku. Inwestycja składa się z trzech części - mówi Krystian Grzesica, burmistrz Bierunia". - słyszymy w RadioExpress.fm.

Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica był Gościem Dnia w RadioExpress.fm. Opowiadał o otwarciu Centrum Sportowego Homera ADRENALINA, o ofercie tego wyjątkowego obiektu oraz o funkcjonowaniu w jednej z jego części Świetlicy Wsparcia Dziennego o Charakterze Opiekuńczym NADZIEJA. Zachęcamy do posłuchania! - KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ I POSŁUCHAJ

 

 

Zachęcamy również do odsłuchania materiału Radia eM (KLIKNIJ TUTAJ) na temat otwarcia bieruńskiej ADRENALINY. (Plik do pobrania znajduje się poniżej w załączeniu).

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
mp3 Materiał Radia eM na temat otwarcia ADRENALINY 3.51MB Plik: Materiał Radia eM na temat otwarcia ADRENALINY

Podobne wiadomości:

do góry