• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Burmistrz Krystian Grzesica był gościem Radia eM

Burmistrz Krystian Grzesica był gościem Radia eM

Aktualności 12 Października 2021

Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia był gościem ROZMOWY PORANKA w Radio eM. Opowiadał w niej o 30 latach rozwoju samorządnego Bierunia, o najważniejszych dokonaniach miasta i jego wyzwaniach na przyszłość, a także o "szorstkiej" przyjaźni Bierunia z Tychami, która w ostatnich latach stała się prawdziwą przyjaźnią. Zachęcamy do odsłuchania rozmowy!

 

                                             

 

Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica rozmawiał z Redaktor Dominiką Szczawińską.

- Gminy są bardzo blisko mieszkańców. Kiedy idę po chleb wracam z piekarni po półtorej godzinie, bo po drodze ludzie zaczepiają i załatwiam pięć innych spraw - mówił na antenie Radia eM Krystian Grzesica.

Burmistrz Bierunia podkreślał, że samorządowcy, to często lokalni patrioci, ludzie którym zależy nie na ideologiach, hasłach partii, ale na tym, by mieszkańcom żyło się lepiej.

- Trzydzieści lat odrodzonej samorządności w Bieruniu, to przede wszystkim praca na rzecz mieszkańców  oraz zjednoczenie Bierunia Starego i Bierunia Nowego. Z najnowszych osiągnięć gość Rozmowy Poranka wskazuje nowoczesne centrum wspinaczkowe "Adrenalina", nową infrastrukturę sportową, ścieżki rowerowe i zaawansowane prace termomodernizacyjne.

 

POSŁUCHAJ

KLIKNIJ I OBEJRZYJ ROZMOWĘ!

 

 

Podobne wiadomości:

do góry