• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Burmistrz Bierunia był gościem Radia Express.fm

Burmistrz Bierunia był gościem Radia Express.fm

Aktualności 21 Listopada 2021

8 listopada Burmistrz Miasta Bierunia Krystian Grzesica był gościem Rozmowy Dnia w Radio Express.fm. Opowiadał między innymi o nowym narzędziu udostępnionym mieszkańcom do zgłaszania usterek zauważonych na mieście. Podsumował też tegoroczną edycję Budżetu Obywatelskiego i wybrane do realizacji zadania. KLIKNIJ I POSŁUCHAJ!

KGKLIKNIJ I POSŁUCHAJ ROZMOWY

 

W Bieruniu działa nowe narzędzie: program "NaprawmyTo". Pozwala zgłosić wszelkiego rodzaju usterki. W praktyce, żeby wskazać urzędnikom nierówny chodnik, zaśmiecony teren czy zepsutą latarnię, wystarczą smartfon i chwila poświęcona na dokonanie zgłoszenia - informuje RadioExpress.fm.

- To pomaga mieszkańcom w zgłaszaniu bieżących usterek, do których dochodzi na terenie miasta. Widzą dziurę w jezdni, robią zdjęcie, oznaczają to miejsce, wysyłają zgłoszenie na platformę. My mamy później kilka dni na to, żeby zweryfikować to zgłoszenie - tłumaczy Krystian Grzesica, burmistrz Bierunia.

 

radio

W ostatnich tygodniach Burmistrz Krystian Grzesica kilkakrotnie był gościem RadiaExpress.fm. Poniżej link do wszystkich Rozmów Dnia. Zachęcamy do odsłuchania wywiadów z Burmistrzem Krystianem Grzesicą.

Podobne wiadomości:

do góry