• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Strona główna/Aktualności/Aktywni na nowo! Przejdź na gaz!

Aktywni na nowo! Przejdź na gaz!

Aktualności 9 Kwietnia 2021

Polska Spółka Gazownictwa, jako właściciel sieci gazociągów, jest odpowiedzialna za wszystkie przyłącza, także za te nieaktywne. Dlatego jednym z jej celów jest przekonanie wszystkich Polaków - właścicieli nieaktywnych przyłączy - do ich ponownej aktywizacji. Usługa ta jest bezpłatna! Na prawdę warto z niej skorzystać!

Celem akcji AKTYWNI NA NOWO jest zwiększenie świadomości na temat wykorzystania gazu ziemnego jako źródła ciepła i przekonanie wszystkich, którzy posiadają nieczynne przyłącze, do jego aktywizacji. Wierzymy, że przyszłością polskich domów jest niedrogie i wygodne ogrzewanie gazowe - bez dymu i spalin. Przyłącz się na nowo: wszystkie formalności załatwisz online!

 

 

AKTYWNI NA NOWO

 

0 zł za aktywację nieczynnego przyłącza gazowego!

Zadzwoń na infolinię:
32 398 50 30

lub wejdź na stronę WWW Polskiej Spółki Gazownictwa

AKTYWNI NA NOWO

 

AKTYWNI NA NOWO 2

Aktywni na nowo 3

 

FAKT: Ogrzewanie gazowe to wygoda

Instalacja jest prosta i bezobsługowa. Kotły gazowe są w pełni zautomatyzowane i nie wymagają obsługi ani nadzoru. Jedyne, o czym musimy pamiętać, to ich coroczny przegląd. Kotły gazowe pracują nie tylko na potrzeby ogrzewania, ale mogą także przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Dzięki temu do  odgrzewania wody  do mycia nie będziemy potrzebować osobnego urządzenia!

Nowoczesna instalacja gazowa ma jeszcze inne zalety - jest czysta w porównaniu z kotłami na węgiel lub drewno i nie zajmuje dużo miejsca. Aktywując przyłącze, zyskujesz czas poświęcany na obsługę pieca węglowego, zmagazynowanie surowca czy utrzymywanie czystości. Możesz poświęcić go swojej rodzinie lub hobby. Koniec ze zmęczeniem związanym z obsługą kotła węglowego!
 
 

Podobne wiadomości:

do góry