Міська Рада
Marcin Nyga
Przewodniczący Rady Miejskiej
nr tel.: 508-442-819
e-mail:
Dyżury: poniedziałek - Urząd Miejski od 16:00 - 17:00, po uprzednim umówieniu się telefonicznie.
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 5
Ulice: Bursztynowa, Chemików 10-30, Eugeniusza Romera, Józefa Sowińskiego, Juliana Fałata, Klasztorna, Koralowa, Krakowska, Księżycowa, Leona Schillera, Ludwika Solskiego, Perłowa, Plac Św. Walentego, Rędzinna, Rubinowa, Skrajna, Solidarności, Spacerowa, Sportowa, Staromłyńska, Turkusowa, Wita, Zdrowia
Krystyna Wróbel
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
nr tel.: 600-283-676
e-mail:
Dyżury: piątek - Urząd Miejski od 11:00 - 12:00
WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 12
Ulice: Barbórki, Bażantów, Bociania, Dąbrówki, Jastrzębia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Nasypowa, Prywatna, Sadowa, Sokolska, Solecka, Warszawska 241-249 nieparzyste, 256-277, Wawelska
Barbara Panek-Bryła
Przewodnicząca Komisji Społecznej
nr tel.: 665-348-245
e-mail: ,
WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 1
Ulice: Adama, Andrzeja, Ekonomiczna, Gajowa, Hejnałowa, Homera 7-13, Jana Spyry, Janusza Kusocińskiego, Jerzego, Kadłubowa, Kamieniczna, Klemensa Latochy, Kopcowa, Krótka, ks. Jana Dzierżonia, ks. Jana Trochy, ks. Kudery, ks. Pawła Macierzyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Lędzińska, Licealna, Macieja, Marcina, Mikołaja, Mleczna, Oświęcimska
336A, 336B, 342, 346, 360-388, od 404 do końca, Pilnikowa, Ratuszowa, Rynek, Sekretna, Słowackiego, Spiżowa, Strefowa, Turyńska, Wylotowa
Edward Andrejczuk
Przewodniczący Komisji Finansów
nr. tel.: 691-910-739
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 2
Ulice: Chabrowa, Domy Polne, Karola Szymanowskiego, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Myśliwska, Onufrego, Osiedle Wygoda, Polna,
Poziomkowa, Rycerska, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szynowa, Świerczyniecka, Świerklowa, Wiktora Szostka, Wrześniowa, rzosowa, Za Kopcem, Żwirki i Wigury
Dariusz Czapiewski
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
nr. tel.: 667-416-576
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 3
Ulice: Homera od 14 do końca , Oświęcimska 400-400a
Piotr Świerkosz
Przewodniczący Komisji Gospodarki
nr tel.: 505-926-568
e-mail:
Dyżury: środa godz. 16:45 - 17:30 DK "GAMA", po uprzednim umówieniu się telefonicznie.
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 4
Ulice: Chemików od 35 do końca, Plac Alfreda Nobla
Walenty Bobla
nr tel.: 510-146-465
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 6
Ulice: Aleksandra W. Królikowskiego, Barańcowa, Baryki, bł. Edmunda Bojanowskiego, Bojszowska, Bratków, Brzozowa, Gołysowa, Jana, Jana Skrzetuskiego, Jaworowa, Jodłowa, Józefa Lompy, Klonowa, Kocyndra, Kolejowa, Kopańska, Kryształowa, Miła, Modrzewiowa, Narcyzów, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Ligonia, Szlaku Solnego, Szyszkowa, Tęczowa, Torowa.
Maria Sitko
nr tel.: 728-794-421
e-mail:
WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 7
Ulice: Bazaltowa, Borowinowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolomitowa, Działkowców, Grafitowa, Grzybowa, Hodowlana, Kamienna, Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kręta, Krzemowa, Kwarcowa, Leśna, Łąkowa, Marglowa, Marmurowa, Okrężna, Peryferyjna, Piaskowcowa, Potokowa, Pszenna, Skalna, Sośnina, Szafirowa, Szybowa, św. Kingi, Turystyczna, Wapienna, Warszawska 13-139, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna, Zakątek, Zarzyna.
Damian Gerycki
nr tel.: 692-417-962
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 8
Ulica: Granitowa 5-27, 29-54, od 57 do końca numery nieparzyste
Stanisław Jurecki
nr tel.: 503-062-065
e-mail: ,
Dyżury: Pierwszy poniedziałek miesiąca -
Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu, s. 106, godz. 17:00 - 18:00
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 9
Ulica: Granitowa 28-28c parzyste, 55-56, od 58 do końca numery parzyste
Natalia Grosman
nr tel.: 508-364-068
e-mail:
Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca, przy ul. Warszawskiej 270 w siedzibie KS PIAST w godz. 18.30-19.30, po uprzednim umówieniu się telefonicznie.
WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 10
Ulice: Kościelna, Letnia, Św. Barbary, Warszawska 140-240, 242-254
parzyste, Węglowa 11-57, Wiosenna
Agnieszka Demska-Furgał
nr tel.: 502-397-586
e-mail:
Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca, przy ul. Warszawskiej 270 w siedzibie KS PIAST w godz. 18.30-19.30.
WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 11
Ulica: Węglowa od 61 do końca
Jarosław Mokry
Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa
nr tel.: 505-900-390
e-mail:
jarek.mokry@interia.pl
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 13
Ulice: Diamentowa, Jacka Soplicy, Jedwabna, Justyny Budzyńskiej, Kosynierów, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Patriotów, Piastowska, Remizowa, Satynowa, Starowiślana, Sucharskiego Majora, Warszawska od 280 do końca, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Kossaka, Zabrzeg, Zuchowa
Walenty Magiera
nr tel.: 503-460-349
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 14
Ulice: Bijasowicka, Groblana, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Miodowa, Porąbek, Ustronna, Widokowa, Wiślana, Władysława Jagiełły, Żywiczna
Tomasz Pyda
nr tel.: 664-853-253
e-mail:
WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 15
Ulice: Andrzeja Mielęckiego, Bohaterów Westerplatte, Dyrdy, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Promienna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Skowronków, Słowików, Tatarakowa