Le Conseil municipal

Marcin Nyga

Marcin Nyga

Przewodniczący Rady Miejskiej
nr tel.: 508-442-819
e-mail:

Dyżury: poniedziałek - Urząd Miejski od 16:00 - 17:00, po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 5
Ulice: Bursztynowa, Chemików 10-30, Eugeniusza Romera, Józefa Sowińskiego, Juliana Fałata, Klasztorna, Koralowa, Krakowska, Księżycowa, Leona Schillera, Ludwika Solskiego, Perłowa, Plac Św. Walentego, Rędzinna, Rubinowa, Skrajna, Solidarności, Spacerowa, Sportowa, Staromłyńska, Turkusowa, Wita, Zdrowia

 

Krystyna Wróbel

Krystyna Wróbel

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
nr tel.: 600-283-676
e-mail:

Dyżury: wtorek - Urząd Miejski od 11:00 - 12:00

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 12
Ulice: Barbórki, Bażantów, Bociania, Dąbrówki, Jastrzębia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Nasypowa, Prywatna, Sadowa, Sokolska, Solecka, Warszawska 241-249 nieparzyste, 256-277, Wawelska

 

 

Barbara Panek-Bryła

Barbara Panek-Bryła

Przewodnicząca Komisji Społecznej
nr tel.: 665-348-245
e-mail: ,

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 1
Ulice: Adama, Andrzeja, Ekonomiczna, Gajowa, Hejnałowa, Homera 7-13, Jana Spyry, Janusza Kusocińskiego, Jerzego, Kadłubowa, Kamieniczna, Klemensa Latochy, Kopcowa, Krótka, ks. Jana Dzierżonia, ks. Jana Trochy, ks. Kudery, ks. Pawła Macierzyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Lędzińska, Licealna, Macieja, Marcina, Mikołaja, Mleczna, Oświęcimska
336A, 336B, 342, 346, 360-388, od 404 do końca, Pilnikowa, Ratuszowa, Rynek, Sekretna, Słowackiego, Spiżowa, Strefowa, Turyńska, Wylotowa

 

Edward Andrejczuk

Edward Andrejczuk

Przewodniczący Komisji Finansów
nr. tel.: 691-910-739
e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 2
Ulice: Chabrowa, Domy Polne, Karola Szymanowskiego, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Myśliwska, Onufrego, Osiedle Wygoda, Polna,
Poziomkowa, Rycerska, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szynowa, Świerczyniecka, Świerklowa, Wiktora Szostka, Wrześniowa,  rzosowa, Za Kopcem, Żwirki i Wigury

 

 

Dariusz Czapiewski

Dariusz Czapiewski


Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

nr. tel.: 667-416-576

e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 3
Ulice: Homera od 14 do końca , Oświęcimska 400-400a

 

 

 

 

Piotr Świerkosz

Piotr Świerkosz

Przewodniczący Komisji Gospodarki
nr tel.: 505-926-568
e-mail:

Dyżury: środa godz. 16:45 - 17:30 DK "GAMA", po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 4
Ulice: Chemików od 35 do końca, Plac Alfreda Nobla

 

 

Walenty Bobla

Walenty Bobla

nr tel.: 510-146-465
e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 6
Ulice: Aleksandra W. Królikowskiego, Barańcowa, Baryki, bł. Edmunda Bojanowskiego, Bojszowska, Bratków, Brzozowa, Gołysowa, Jana, Jana Skrzetuskiego, Jaworowa, Jodłowa, Józefa Lompy, Klonowa, Kocyndra, Kolejowa, Kopańska, Kryształowa, Miła, Modrzewiowa, Narcyzów, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Ligonia, Szlaku Solnego, Szyszkowa, Tęczowa, Torowa.

 

 

Maria Sitko

Maria Sitko

nr tel.: 728-794-421
e-mail:

Dyżury: Zajazd "Jajosty" pierwszy pon. miesiąca od godz. 17:00 - 18:00

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 7
Ulice: Bazaltowa, Borowinowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolomitowa, Działkowców, Grafitowa, Grzybowa, Hodowlana, Kamienna, Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kręta, Krzemowa, Kwarcowa, Leśna, Łąkowa, Marglowa, Marmurowa, Okrężna, Peryferyjna, Piaskowcowa, Potokowa, Pszenna, Skalna, Sośnina, Szafirowa, Szybowa, św. Kingi, Turystyczna, Wapienna, Warszawska 13-139, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna, Zakątek, Zarzyna.

 

Damian Greycki

Damian Gerycki

nr tel.: 692-417-962
e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 8
Ulica: Granitowa 5-27, 29-54, od 57 do końca numery nieparzyste

 

 

 



Stanisław Jurecki

Stanisław Jurecki

nr tel.: 503-062-065
e-mail: ,

Dyżury: Pierwszy poniedziałek miesiąca -
Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu, s. 106, godz. 17:00 - 18:00

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 9
Ulica: Granitowa 28-28c parzyste, 55-56, od 58 do końca numery parzyste

 

 

 

Natalia Grosman

Natalia Grosman

nr tel.: 508-364-068
e-mail:

Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca, przy ul. Warszawskiej 270 w siedzibie KS PIAST w godz. 18.30-19.30.

 

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 10
Ulice: Kościelna, Letnia, Św. Barbary, Warszawska 140-240, 242-254
parzyste, Węglowa 11-57, Wiosenna



 

Agnieszka Demska-Furgał

Agnieszka Demska-Furgał

nr tel.: 502-397-586
e-mail:

Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca, przy ul. Warszawskiej 270 w siedzibie KS PIAST w godz. 18.30-19.30.

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 11
Ulica: Węglowa od 61 do końca

 

 

 

Jarosław Mokry

Jarosław Mokry

Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa
nr tel.: 505-900-390
e-mail: jaroslaw.mokry@rm.bierun.pl
jarek.mokry@interia.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 13
Ulice: Diamentowa, Jacka Soplicy, Jedwabna, Justyny Budzyńskiej, Kosynierów, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Patriotów, Piastowska, Remizowa, Satynowa, Starowiślana, Sucharskiego Majora, Warszawska od 280 do końca, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Kossaka, Zabrzeg, Zuchowa

 

 

Walenty Magiera

Walenty Magiera

nr tel.: 503-460-349
e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 14
Ulice: Bijasowicka, Groblana, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Miodowa, Porąbek, Ustronna, Widokowa, Wiślana, Władysława Jagiełły, Żywiczna

 

 

 

 

Tomasz Pyda

Tomasz Pyda

nr tel.: 664-853-253
e-mail:

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 15
Ulice: Andrzeja Mielęckiego, Bohaterów Westerplatte, Dyrdy, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Promienna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Skowronków, Słowików, Tatarakowa

do góry