• język migowy
  • BIP
Oficjalny portal miasta Bierunia

Urząd Miasta Bieruń

Panorama miasta Bieruń

Urząd Miasta Bierunia

Městská Rada

Jarosław MokryJarosław Mokry

Przewodniczący Rady Miejskiej

Kontakt: tel.: 505-900-390, e-mail: 
Dyżur: Poniedziałek od 16:00 do 17:00

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 13
Ulice: Diamentowa, Jacka Soplicy, Jedwabna, Justyny Budzyńskiej, Kosynierów, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Patriotów, Piastowska, Remizowa, Satynowa, Starowiślana, Sucharskiego Majora, Warszawska od 280 do końca, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Kossaka, Zabrzeg, Zuchowa

Aleksandra WagstylAleksandra Wagstyl

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

Kontakt: tel.: 510-179-441, e-mail: 
Dyżur: Poniedziałek od 15:00 do 16:00

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 5
Ulice: Bursztynowa, Chemików 10-30, Eugeniusza Romera, Józefa Sowińskiego, Juliana Fałata, Klasztorna, Koralowa, Krakowska, Księżycowa, Leona Schillera, Ludwika Solskiego, Perłowa, Plac Św. Walentego, Rędzinna, Rubinowa, Skrajna, Solidarności, Spacerowa, Sportowa, Staromłyńska, Turkusowa, Wita, Zdrowia


Sławomir RosowskiSławomir Rosowski

Kontakt: tel.: 509-700-211, e-mail: slawomir.rosowski@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 1
Ulice: Adama, Andrzeja, Ekonomiczna, Gajowa, Hejnałowa, Homera 7-13, Jana Spyry, Janusza Kusocińskiego, Jerzego, Kadłubowa, Kamieniczna, Klemensa Latochy, Kopcowa, Krótka, ks. Jana Dzierżonia, ks. Jana Trochy, ks. Kudery, ks. Pawła Macierzyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Lędzińska, Licealna, Macieja, Marcina, Mikołaja, Mleczna, Oświęcimska
336A, 336B, 342, 346, 360-388, od 404 do końca, Pilnikowa, Ratuszowa, Rynek, Sekretna, Słowackiego, Spiżowa, Strefowa, Turyńska, Wylotowa

 

Agnieszka Wyderka-DyjecińskaAgnieszka Wyderka-Dyjecińska

Kontakt: tel.: 606-686-310, e-mail: agnieszka.wyderka-dyjecinska@rm.bierun.pl,  

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 2
Ulice: Chabrowa, Domy Polne, Karola Szymanowskiego, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Myśliwska, Onufrego, Osiedle Wygoda, Polna,
Poziomkowa, Rycerska, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szynowa, Świerczyniecka, Świerklowa, Wiktora Szostka, Wrześniowa,  rzosowa, Za Kopcem, Żwirki i Wigury

 

 

Dariusz CzapiewskiDariusz Czapiewski

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Kontakt: e-mail: dariusz.czapiewski@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 3
Ulice: Homera od 14 do końca , Oświęcimska 400-400a

 

 

 

Piotr ŚwierkoszPiotr Świerkosz

Przewodniczący Komisji Gospodarki
Kontakt: tel.: 505-926-568, e-mail: piotr.swierkosz@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 4
Ulice: Chemików od 35 do końca, Plac Alfreda Nobla

 

 

 

Artur PytelArtur Pytel

Kontakt: tel.: 720-492-491, e-mail: artur.pytel@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 6
Ulice: Aleksandra W. Królikowskiego, Barańcowa, Baryki, bł. Edmunda Bojanowskiego, Bojszowska, Bratków, Brzozowa, Gołysowa, Jana, Jana Skrzetuskiego, Jaworowa, Jodłowa, Józefa Lompy, Klonowa, Kocyndra, Kolejowa, Kopańska, Kryształowa, Miła, Modrzewiowa, Narcyzów, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Ligonia, Szlaku Solnego, Szyszkowa, Tęczowa, Torowa.

 

 

 

Beata Berger-StygaBeata Berger-Styga

Przewodnicząca Komisji Społecznej
Kontakt: tel.: 603-532-296, e-mail: beata.berger-styga@rm.bierun.pl

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 7
Ulice: Bazaltowa, Borowinowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolomitowa, Działkowców, Grafitowa, Grzybowa, Hodowlana, Kamienna, Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kręta, Krzemowa, Kwarcowa, Leśna, Łąkowa, Marglowa, Marmurowa, Okrężna, Peryferyjna, Piaskowcowa, Potokowa, Pszenna, Skalna, Sośnina, Szafirowa, Szybowa, św. Kingi, Turystyczna, Wapienna, Warszawska 13-139, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna, Zakątek, Zarzyna.

 

 

Damian GeryckiDamian Gerycki

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Kontakt: tel.: 692-417-962, e-mail: damian.gerycki@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 8
Ulica: Granitowa 5-27, 29-54, od 57 do końca numery nieparzyste

 

 

 

 

Stanisław JureckiStanisław Jurecki

Kontakt: e-mail: stanislaw.jurecki@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 9
Ulica: Granitowa 28-28c parzyste, 55-56, od 58 do końca numery parzyste

 

 

 

 

Michał BarzyckiMichał Barzycki

Kontakt: e-mail: michal.barzycki@rm.bierun.pl

WYBRANA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 10
Ulice: Kościelna, Letnia, Św. Barbary, Warszawska 140-240, 242-254
parzyste, Węglowa 11-57, Wiosenna

 

 

 

 

OKRĘG WYBORCZY NR 11
Ulica: Węglowa od 61 do końca
odbędą się wybory uzupełniające

 

Jacek GorausJacek Goraus

Kontakt: tel.: 609-565-692, e-mail: jacek.goraus@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 12
Ulice: Barbórki, Bażantów, Bociania, Dąbrówki, Jastrzębia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Nasypowa, Prywatna, Sadowa, Sokolska, Solecka, Warszawska 241-249 nieparzyste, 256-277, Wawelska

 

 

 

 

Zdzisław KantorZdzisław Kantor

Przewodniczący Komisji Finansów
Kontakt: tel.: 601-550-028, e-mail: zdzislaw.kantor@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 14
Ulice: Bijasowicka, Groblana, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Miodowa, Porąbek, Ustronna, Widokowa, Wiślana, Władysława Jagiełły, Żywiczna

 

 

 

Jolanta NiesytoJolanta Niesyto

Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa
Kontakt: tel.: 728-264-055, e-mail: jolanta.niesyto@rm.bierun.pl

WYBRANY W OKRĘGU WYBORCZYM NR 15
Ulice: Andrzeja Mielęckiego, Bohaterów Westerplatte, Dyrdy, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Promienna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Skowronków, Słowików, Tatarakowa

 

 

 

 

do góry