Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

POSTĘPY W PRACACH ZWIĄZANYCH Z PRZEBUDOWĄ DROGI DOJAZDOWEJ DO GARAŻY NA OSIEDLU GRANITOWA

Data dodania: 2018-08-07

Trwa IV etap modernizacji drogi dojazdowej do garaży na osiedlu Granitowa. Zadanie to stanowi kontynuację prac remontowych, jakie wykonane były w ubiegłym roku.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku zakończone zostały roboty związane z etapem trzecim remontu drogi dojazdowej do garaży mieszczących się przy ul. Granitowej – kliknij tutaj.

W ramach kolejnego, aktualnie realizowanego etapu zadania wykonywany jest remont dalszej części drogi - o szerokości jezdni 5,93 m wraz z dojazdami do garaży i infrastrukturą techniczną, m.in.: kanalizacją deszczową. (Czytaj więcej)

Prace zakończone mają zostać w październiku tego roku.


 


Warto podkreślić, że w tym roku na osiedlu Granitowa, poza modernizacją drogi dojazdowej do garaży, realizowane są również rozmaite inne inwestycje miejskie – kliknij tutaj.  W sąsiedztwie „Orlika” przy Powiatowym Zespole Szkół budowany jest parking na 44 samochody wraz z małą architekturą i elementami zieleni (kliknij tutaj). Przypomnijmy, że oddano już do użytku mieszkańców kolejny odcinek wyremontowanej ulicy Granitowej (kliknij tutaj). Trwa także wymiana oświetlenia ulicznego na osiedlu Granitowa (kliknij tutaj).
Ponato zlecone zostało zaprojektowanie zagospodarowania terenu między blokiem przy ul. Granitowej 5e a ulicą Warszawską (DK44) - gdzie obecne znajduje się boisko asfaltowe - na potrzeby sportowo-rekreacyjne (wraz drogą dojazdową do tego terenu) - kliknij tutaj.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Magdalena Kutynia 2018-10-13 22:18:48 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie