Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

GRY PLANSZOWE DLA PODOPIECZNYCH ŚWIETLICY "NADZIEJA"

Data dodania: 2018-06-06

Bardzo miłą niespodziankę podopiecznym Świetlicy Wsparcia Dziennego o Charakterze Opiekuńczym „Nadzieja” sprawiło małżeństwo Agnieszka i Przemysław Halwa. Para ta, pochodząca z osiedla Homera, obdarowała dzieciaki uczęszczające do świetlicy na Homera ogromną ilością gier planszowych, towarzyskich i edukacyjnych.

 

 

Skąd pomysł na taką inicjatywę? W święto Bożego Ciała, 31 maja, Państwo Agnieszka i Przemysław Halwa wzięli ślub. Zapraszając gości na swoje wesele, poprosili ich o przyniesienie ze sobą i podarowanie jakiejś gry planszowej (zamiast np. bukietu kwiatów). Zebrali tym sposobem kilka dużych toreb wypełnionych rozmaitymi grami i innymi tego typu gadżetami. 5 czerwca przybyli z wizytą do świetlicy „Nadzieja” i ofiarowali podopiecznym wszystkie te upominki.

 

 

Bardzo dziękujemy Państwu Halwa za ten piękny, pełen empatii i życzliwości gest. Jesteśmy przekonani, że wszystkie te gry planszowe będą służyć dzieciakom nie tylko do sympatycznego spędzania czasu, ale również do rozwijania swoich talentów.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Magdalena Kutynia 2018-06-06 13:11:15 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie