Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

UWAGA! KOMUNIKAT W SPRAWIE OFERT DOFINANSOWAŃ DO MONTAŻU OGNIW FOTOWOLTAICZNYCH CZY POMP CIEPŁA

Data dodania: 2017-10-14

SZANOWNI MIESZKAŃCY

Informujemy, iż na terenie naszej gminy zaczynają uaktywniać się firmy oferujące zdobycie dofinansowania do montażu odnawialnych źródeł energii, w tym m.in. ogniw fotowoltaicznych czy pomp ciepła.

Należy zdawać sobie sprawę, że uzyskanie dofinansowania zewnętrznego na tego typu zadania  jest  obarczone  sporym ryzykiem,  dlatego należy ostrożnie i z rozwagą  podchodzić  do podpisywania wszelkich umów, a przede wszystkim  do dokonywania  jakichkolwiek wcześniejszych wpłat. Dokonane wcześniejsze wpłaty są najczęściej nie do odzyskania w przypadku nie uzyskania przez daną firmę dofinansowania zewnętrznego.

Przestrzegamy też przed udostępnianiem informacji prywatnych (adres, numer telefonu, adres  e-mail, dane dotyczące zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym).

Jednocześnie informujemy,  że działania tych firm nie są w żaden sposób związane z podjęciem przez Gminę Bieruń kroków zmierzających do pozyskania dofinansowania zewnętrznego na realizację „Programu montażu ogniw fotowoltaicznych”.

Gmina również nie współorganizuje odbywających się na terenie naszego miasta spotkań z przedstawicielami firm oferujących wsparcie finansowe do montażu odnawialnych źródeł energii.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Edyta Mitoraj 2017-10-16 09:21:57 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie