Strona główna/Aktualności/Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

Aktualności 5 Sierpnia 2019

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED.

Badanie skierowane jest do pań w wieku 50-69 lat. 

 

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Wykonywane jest przez wyspecjalizowany, doświadczony personel medyczny. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.

  

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie czekała na Panie z Bierunia :

6 sierpnia 2019 w godzinach od 10.00 do 16.00 przy Amfiteatrze Regionalnego Centrum Kulturalno-Gospodarczego "Remiza", ul. Ofiar Oświęcimskich

Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także:

* nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
* lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy


Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.

Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.
Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL, dlatego przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.

Podobne wiadomości:

do góry