Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

UTRUDNIENIA W RUCHU NA ULICACH: KUDERY, TROCHY, MACIERZYŃSKIEGO, WYLOTOWEJ

Data dodania: 2017-07-04

W związku z trwającymi robotami budowlanymi w ramach zadania pn. „Usprawnienie komunikacyjne centrum miasta Bierunia – etap II informujemy, że poza prowadzonymi  już pracami na ul. Wylotowej i związanymi z tym utrudnieniami, od poniedziałku 3 lipca br. rozpoczną się prace na kolejnych odcinkach dróg.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpocznie prace związane z wymianą sieci wodociągowej na ul. Kudery.

Podczas prac na skrzyżowaniu ul. Kudery z ul. Krakowską nastąpi całkowite, maksymalnie kilkugodzinne zamknięcie ul. Kudery. W czasie tego zamknięcia ruch w kierunku ul. Trochy, Macierzyńskiego i Wylotowej będzie możliwy od ul. Krakowskiej przez ul. Macierzyńskiego.

Następnie, po zakończeniu prac na skrzyżowaniu ul. Kudery z ul. Krakowską, kontynuowane będą prace na ul. Kudery – na ich czas wprowadzony zostanie na niej ruch jednokierunkowy od ul. Trochy w stronę ul. Krakowskiej.

W kolejnym etapie prowadzone będą prace związane z wymianą sieci wodociągowej na ul. Trochy. Będą się one odbywały przy częściowym zamknięciu drogi, czego następstwem będą utrudnienia w ruchu.

W związku z rozpoczęciem przebudowy sieci kanalizacji deszczowej pojawią się również pewne utrudnienia w ruchu na ul. Macierzyńskiego, wynikające z okresowych zamknięć niektórych jej odcinków. O zamykaniu kolejnych odcinków ul. Macierzyńskiego mieszkańcy zostaną uprzedzeni przez wykonawcę robót z jednodniowym wyprzedzeniem.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Edyta Mitoraj 2017-07-04 15:12:11 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie