Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

BIERUŃ Z SZANSĄ NA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE

Data dodania: 2017-05-12
 

Bieruń ma  szansę na prestiżowe wyróżnienie. Wczoraj w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego burmistrz Krystian Grzesica odebrał prestiżową nominację dla Bierunia w ramach Konkursu Godła  „Teraz Polska”.

Przypomnijmy, że prezentacja nominowanych w Konkursie „Teraz Polska” odbyła się dnia 25 kwietnia b.r. na PGE  Stadionie Narodowym w Warszawie. Obecne w kwietniu w Warszawie bieruńskie stoisko prezentowało swoje nowe hasło oraz logo, można było wówczas m.in. skosztować produktów rodem z Bierunia i wziąć do ręki bieruńskiego funta.

Podstawą do nominacji był wniosek samorządu przesłany do kapituły konkursu, w którym zawarte były szczegółowe opisy oraz zestawienia danych związane z funkcjonowaniem miasta, jego tradycjami i osiągnięciami. Prezentacja nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” pozwoli komisji konkursowej wyłonić laureatów, którzy 29 maja b.r.  podczas Gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbiorą statuetki.

Polskie Godło Promocyjne jest najbardziej prestiżowym konkursem, który potwierdza jakość zarządzania gminą i miastem. Sama nominacja jest dla naszego miasta znaczącym wyróżnieniem. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła nasze starania i to, co dziś dzieje się w naszym mieście. Udział w konkursie jest doskonałą promocją Bierunia w kraju i daje szerokie możliwość umacniania jego wizerunku – mówi Krystian Grzesica Burmistrz Miasta Bierunia.

Zatem póki co trzymajmy mocno kciuki za nasz Bieruń !

   


drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Edyta Mitoraj 2017-05-15 12:55:55 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie