Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS

Data dodania: 2017-02-02
 

Nawet najlepiej działająca Policja nie będzie miała efektów, jeśli nie będzie ściśle współpracowała ze społeczeństwem. Bieruńscy policjanci rozpoczęli kampanię pod nazwą „Dzielnicowy bliżej nas”, która ma na celu zdiagnozowanie oczekiwań mieszkańców naszego powiatu związanych z bezpieczeństwem w miejscu ich zamieszkania, pracy i wypoczynku.

Policjanci zwracają się do mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego z prośbą o uzupełnienie ankiety, która jest dostępna w Komendzie Powiatowej Policji w Bieruniu oraz w Starostwie Powiatowym w Bieruniu w punkcie „Informacja”, a także w wersji elektronicznej pod adresem:

http://bierun.slaska.policja.gov.pl/ka3/informacje/aktualnosci/192565,quotDzielnicowy-blizej-nasquot-ankieta.html

Celem akcji jest doprowadzenie do sytuacji ,  w której dzielnicowy będzie policjantem pierwszego kontaktu dla mieszkańca. Pierwsze  działania w tym zakresie podjęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, uruchamiając aplikację mobilną pn. „Moja Komenda”, która pozwala bez trudu odnaleźć dzielnicowego opiekującego się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik, zatem nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Szczegóły pod adresem:
http://bierun.slaska.policja.gov.pl/ka3/informacje/aktualnosci/192565,quotDzielnicowy-blizej-nasquot-ankieta.html

 

 

 

 

 

 


drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Edyta Mitoraj 2017-02-03 08:51:16 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie