Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

DZIEŃ SENIORA TO WYJĄTKOWY DZIEŃ!

Data dodania: 2016-10-05

 

DZIEŃ SENIORA TO WAŻNY DZIEŃ.
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WAS DRODZY SENIORZY!

Wczoraj w RCKG "Remiza" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Wydarzenie zorganizował Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zarząd Koła nr 2 w Bieruniu Nowym. Serdeczne życzenia, które przekazał burmistrz naszym drogim seniorom brzmiały:

"Dzień Seniora, to okazja, która pozwala wyrazić uznanie dla Waszych działań i doświadczeń, podziwiać wartości, docenić skarbnicę nabytej wiedzy, z których mogą czerpać następne pokolenia.
To Wy Seniorzy jesteście przykładem życiowej mądrości i pokory. Cechuje Was często spokój, radość i wyrozumiałość, posiadacie wspaniałą kulturę osobistą, której w dzisiejszych czasach zwyczajnie brakuje.
Z okazji Waszego święta w imieniu wszystkich mieszkańców Bierunia, jak również swoim własnym składam wszystkim Członkom Związku
serdeczne życzenia. Życzę Wam wielu lat życia w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Niech każdy dzień będzie wypełniony ludzką życzliwością, serdecznością, wdzięcznością i pomocą. Niech jesień życia będzie czasem radości i spełnienia".

Najlepsze życzenia składała również Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Krystyna Wróbel. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny Zespołu Folklorystycznego "Nowobierunianki".

 

 KS 5

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Edyta Mitoraj 2016-12-07 12:22:45 wstecz
Urząd Miejski w Bieruniu, 43-150 Bieruń
ul. Rynek 14
Tel.: (+48 32) 324 24 00, Fax: (+48 32) 216 47 77
e-mail: urzad@um.bierun.pl

Newsletter

Miasta partnerskie