Oficjalny serwisUrzędu Miejskiego w Bieruniu

KOLEJNE SUKCESY KSS PIAST BIERUŃ

Data dodania: 2016-07-05

W dniach 01 - 03.07.br. odbyły się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym. Na tych najważniejszych w Polsce zawodach strzeleckich nie zabrakło oczywiście zawodników z bieruńskiego klubu strzeleckiego KSS Piast Bieruń!

W konkurencji Karabin Dowolny 60 strzałów w kategorii mężczyzn drużyna w składzie: Jakub Pukacz, Filip Smol i Wojciech Smol zdobyła srebrny medal pokonując takie potęgi strzeleckie jak Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Kaliber Białystok. Pierwsze miejsce zajęła niepokonana od lat drużyna Zawiszy Bydgoszcz.

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej tej konkurencji zwyciężył nasz młody zawodnik Filip Smol, ustanawiając w finale nowy Rekord Polski, wyższy od aktualnego Rekordu Świata.

Bieruński klub reprezentowali na tych zawodach również: Joanna Machulec, Ewelina Boichuk, Anna Boba, Roman Radowiecki, Grzegorz Pukacz i Piotr Grubka.

Gratulujemy wszytkim zawodnikom i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych !